Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте имам акаунт в адсенс от миналата година, но от скоро започнах да го използвам.
Направих 10 евро и сега очаквам писмо адреса съм го написал на латиница (например: tuturutka 15)
Като начин на плащане съм задал western union, но ме притеснява адреса понеже в акаунта ми съм го написал от вида на:
Tuturutka 15
Пред адреса няма нито ul. нито нищо друго трябва ли да се притеснявам?Сега чакам писмо от гугъл на този адрес без ul. ако дойде ще има ли проблем с плащането ето примерна снимка как съм написал адреса
http://www.prikachi.com/images/493/6504493V.png

Трябва ли да променя адреса на ul. Tuturutka 15 или не пречи да остане така?
Извинявам се, че пускам такива тъпи теми, но за пръв път използвам адсенс и не искам да има проблеми :)
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Трябва да ти е въведен абсолютно точно и коректно. Трябва да го въведеш отново, но така или иначе имаш право на до 3 нови адреса (при положение че не получиш писмото), така че изчакай (срока е до 6 седмици) и ако не дойде (което е по вероятно) си пусни нова заявка - пак ще чакаш от 2 до 4-6 седмици. За това писмо в момента не се притеснявай - и да попадне в друг, баш те брига, кода е само за твоя акаунт :)
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Имах друго предвид. Дори и да получа писмото до колкото четох в 1 друг форум, когато отида да взимам парите чрез western union пак трябва да покажа адреса? Ще ми направят ли проблем ?
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Точно така както ти казва copypaster - трябва да е въведен абсолютно по същия начин, както е изписан в личната ти карта и официалните ти документи.
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Имах друго предвид. Дори и да получа писмото до колкото четох в 1 друг форум, когато отида да взимам парите чрез western union пак трябва да покажа адреса? Ще ми направят ли проблем ?

Някой те е подвел и излъгал. Проблем няма да ти направят, защото не искат да им покажеш адреса си. Искат ти лични документи - лична карта да покажеш, и за това е нужно всички данни които си посочил да са написани точно и коректно, по същия начин, както са написани в официалните ти документи, защото гледат не само адреса ти, но и името и всички данни.
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Аз искам да попитам нещо. Преди имаше ограничение за 75 евро, преди да ти преведат кинтите. Има ли го още това ограничение?
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Да, па си е толкова. На 10 евро - чекинг, на 70 - пайнг :)
 
От: Адсенсе проблем ли ще е при плащане адреса?

Няма ли някакъв начин направо да им пиша на тия от адсенс и да им изпратя снимка от личната карта и да се приключи с това потвърждаване ?
 

Горе