Аз съм милионер!

Sky

Well-Known Member
Да се похваля , вече съм милионер :-o
От: Microsoft лотария
Относно: късмет номера: 07-26-33-09-07-22 (88)

Уважаеми бенефициент,

За нас е удоволствие да Ви информираме за нашата организира лотария, която бе
организирана тази година 2013 г. и ние разточва върху потребителя 925989087 за
всяка годишнина Равни, които участниците в конкурса за равенства бяха избрани на
случаен принцип и е съставен от широка гама от уеб Силите, които ние да се
насладят на патронажа. ЗАБЕЛЕЖКА: {етикетни номера: 234-807-395-8109, серийни
номера: MICROSOFT/1276-009, късмет номера: 07-26-33-09-07-22 (88)

Вашият имейл адрес са били избрани в MICROSOFT 2013 лотария промоцията, имате
печеливша награда от £ 900 000 (деветстотин хиляди британски лири), като един от
джакпот победител в тази наравно.

Моля да бъде информиран от тази печеливша уведомлението да подаде своите
претенции веднага. Обърнете се към вашия брокер, посочена с информация за
проверка, както се изисква във формуляра по-долу:

Адрес: 26 High Street Starbeck Харогейт Северен Йоркшир, Англия HG2 7HY
Посочени Agent: г-н. Paul Chadwick
Email: [email protected]
Тел: +44-7012- -988849

Име:. . . . . . . . . . . . . . . . .
Страна на произход. . . . . . . . . . . .
Мястото на пребиваване. . . . . . . . . . .
Професия. . . . . . . . . . . . . . .
Пол / възраст. . . . . . . . . . . . . . . . .
Телефон / факс. . . . . . . . . . . . . .
Спечелване Email ID. . . . . . . . . . . .

Имате две (2) седмици от датата на тази публикация, за да получат своята награда
или може да задържа печалбата си. Благодаря ви, че сте част от нашия
възпоменателен ни в края на годината равенства.

Г-н Джон Дикерсън
Връзки с обществеността
© 2013 Microsoft Corporation
 
От: Аз съм милионер!

А Лада с жълти фарове няма ли?

[video=youtube;DWCzXrIHTuk]http://www.youtube.com/watch?v=DWCzXrIHTuk[/video]
 
  • Like
Реакции: snux
От: Аз съм милионер!

...широка гама от уеб Силите, които ние да се насладят на патронажа.

Това е яко. Уеб силите са с теб! И ще се насладиш на патронажа сериозно.

Use the Force, Luk!
 
От: Аз съм милионер!

Това е яко. Уеб силите са с теб! И ще се насладиш на патронажа сериозно.

Use the Force, Luk!

Сякаш текста е изваден от Power Rangers и Междузвездни войни... :D
 
От: Аз съм милионер!

В момента съм пожелал от почти половината от нашите активи в няколко благотворителни домове и на някои от по-малко привилегии в различни страни. Въпреки споразумението между късно съпругът ми и аз да се даде помощ на нуждаещите се лица, ние също се съгласи да оказват съдействие на физическо лице не сме се изпълни, преди в живота се дължи на факта, когато бяхме все още млад в живота получим анонимен помощ от индивидуален ние не знаехме и които не сме в състояние да се знае до момента, въздействието, които получихме от такъв жест от нас да направим същото.

Съжалявам да Ви информирам, че никога няма да имат шанса да ме познават, защото току-що сключи задача, която аз и съпругът ми се споразумяха преди внезапната си смърт и ви се е случвало да бъде бенефициент на последната ни воля, независимо от вашата предишния финансов статус, следователно имам нужда да ми направиш една услуга, като приемат нашата оферта, която ще ви струва нищо.

Аз в момента депозира чек в размер на 5,800,000.00 британски лири с DHL Express да достави за вас, какво трябва да направя сега, е да се свържете с DHL куриерска служба възможно най-скоро да се знае кога те ще достави вашето пакета за вас, защото на на изтичане на срока.

Аз само направи депозит с имейл адреса и сигурността ВОДЕНЕ код (SCT/0433/F), защото аз не знам името и адреса, вие ще искате да получите колет с. Не можех да ги намерите в мрежата, докато браузвате профила ви, ако не щях да го даде на DHL за незабавна и бърза доставка на този парцел за вас.

За ваша информация, съм платил за предоставяне Charge, застрахователната премия и такса за удостоверение от проверката показващи, че той не е пари от наркотици или предназначени да спонсорират терористична атака във вашата страна.

Трябва да се свържете с DHL куриерска служба сега за доставка на проверката с тази информация по-долу;

Лице за контакт: Г-н Стивън Хестър
E-mail Адрес: [email protected]
Телефон: +447024015787
Факс на Email: +447045757815

Отново, не трябва да плащат за доставка Charge, застрахователната премия и таксата за удостоверение на Чек, защото вече са платили за тях, само парите, които се очаква да се плати, е 500 британски лири за сигурността водене на проверката досега.

Част от мейла, който получих преди 5 минути. :D
 
От: Аз съм милионер!

Аз съм сигурен, че в този форум една голяма част от посетители са ставали поне веднъж месечно милионери. Затова трябва да говорим кой колко милиарда е натрупал през изминалите няколко години ;)
 
От: Аз съм милионер!

Чак милиардер не ,ама съм събрал към 70-80 милиона в най-различни валути
 

Горе