Айде после нямало конспирация!!!

vladko82

Active Member
Агент на ЦРУ призна, че е убил Мерилин Монро, защото въртяла любов с Фидел Кастро.
"В малка болница в щата Вирджиния умиращият мъж признал, че по заповед на ЦРУ е отнел живота на холивудската звезда, както и на още 30 актьори, политици, журналисти и обществени водачи. "

Само този е признал за 30 човека, представям си още колко има като него... Четох доста за смъртта на Пол Уокър и теориите, че с фондацията си в помощ на пострадалите в Хаити, се е натъкнал на някакви огромни схеми на ЦРУ и затова са го "катастрофирали", и сега като прочетох тази новина, по-скоро съм склонен да вярвам, че смъртта му не е случайна... :mad:
 
От: Айде после нямало конспирация!!!

Кой е този, който е признал за нещо? На кой е признал? Има ли видео клипове от признанието? Дал ли е някакви доказателства? И защо някой изобщо има вяра на Blitz.BG, които са буквално най-жълтото новинарско издание някога?
 
От: Айде после нямало конспирация!!!

И пак се цититеа Блиц :D
I az мога да кажа много неща.
 
От: Айде после нямало конспирация!!!

https://www.google.bg/webhp?sourcei...=2&ie=UTF-8#q=cia+agent+killed+marilyn+monroe

Това е най-цитирания сайт и вероятен първоизточник.

Новини много, но никога няма да кажат нищо по мейнстрийм медиите по обозрими причини- те са част от пропагандната машина на службите.

Кой е този, който е признал за нещо? На кой е признал? Има ли видео клипове от признанието? Дал ли е някакви доказателства? И защо някой изобщо има вяра на Blitz.BG, които са буквално най-жълтото новинарско издание някога?

Каквито и да са блицаджиите, те бяха единствените, които отразяваха що годе обективно убийствата и безчинствата на укропската армия в Донбас. Само заради това им вярвам повече от колкото на БосфорТВ и БоковаНоваТВ.
 
От: Айде после нямало конспирация!!!

Toзи дядка може просто да тролва, то и аз ако умирам знаеш ли кавки работи ще кажа,че съм направил :D , поне да тролна здраво близките
 

Горе