Активация на фейсбук ваучер без карта.

vbogoev

New Member
Здравейте,

Как си активирате фейсбук ваучерите, при положение, че са повече от 1, но са само за потребители с неизползвани досега ads услуги...

Искам, без да си давам каквато и да е информация за дебитната/кредитната ми карта, да пусна рекламна кампания, но нещо не се получава. Ставало и с пейпал, създадох си нов профил в пейпал без карта и ми изрева, че иска да добавя поне 1, за да продължа.

Как ги правите вие тези неща или няма начин да се активира без карта...

Поздрави!
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Няма начин да го активираш без кредитна/дебитна карта или PayPal акаунта. Можеш да си направиш някаква фиктивна кредитна/дебитна карта, която да я ползваш само за това, но разбира се има ограничение от 1 карта за акаунта.

Поздрави
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Ясно, мерси!

А дали има ограничение, например към 1 акаунт добавям 1 карта, после си правя друг акаунт и НЕ мога да добавя същата карта, защото фейсбук ми казва, че друг потребител е с тази карта или няма такова ограничение? :)
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Може и да я приеме, а може и да не я приеме. Мен ми се е случвало да ползвам една карта 3-4 пъти, но след това я блокирва и повече не я приема.
По принцип НЕ може, но има и изключения.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

1 карта може да се ползва за активация на колкото си искаш акаунта, но можеш да активираш ваучер само в един от тези акаунти.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

1 карта може да се ползва за активация на колкото си искаш акаунта, но можеш да активираш ваучер само в един от тези акаунти.

Да, но както виждам човека се интересува от ползването на акаунт с ваучер.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Да, но както виждам човека се интересува от ползването на акаунт с ваучер.

Да точно това ме интерасува, ами ако си направя няколко пейпал акаунта със 1 карта или изтривам профилите след края на рекламната кампания във Фб няма ли да стане? Идеята е да не си вадя 10 карти от банката, ако искам да пусна 10 рекламни кампании. Приемам всякакви варианти... :(
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Аз преди 2 дена ходих да си взимам преиздадената ми карата и питах. Обясниха ми, че мога да си издам колкото си искам карти на 1 сметка, като всяка карта ще е с различен номер и пин. При това напълно безплатно. Не знам дали ще се получи, но ако някой пробва, нека сподели.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

ако от банката ти издават карти без пари, няма какво да чакаш
стреляй докато дават
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Можеш да отидеш в някоя банка да си отвориш сметка и да си извадиш 20карти към сметката, в ЦКБ е безплатно и картите са супер за тази цел, но във всяка карта трябва да има по около 2$
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Можеш да отидеш в някоя банка да си отвориш сметка и да си извадиш 20карти към сметката, в ЦКБ е безплатно и картите са супер за тази цел, но във всяка карта трябва да има по около 2$

Ако картите са ти на 1 сметка как така във всяка трябва да имаш по $2 ? :) Вкарай 20лв. да колкото да има нещо, той FB не тегли пари за активацията на рекламния акаунт.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Ако картите са ти на 1 сметка как така във всяка трябва да имаш по $2 ? :) Вкарай 20лв. да колкото да има нещо, той FB не тегли пари за активацията на рекламния акаунт.

Facebook взема 1.01$ от картата. Не веднага до 7 работни дни :) Пише им го в правилата.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Няма такова нещо! Покажи ми къде го пише!
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Ще се поразровя из правилата им и ще го намеря :)
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

ок. Намери го щото на мен до сега не са ми взимали никакви пари.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Е как няма да ти вземат бе :D Не може само мене да ме гърбат с по 1$ .... Не мога да го намеря в момента къде точно го пишеше, по-късно ще ти пратя линк. Мен ми направи впечатление като го видях, защото сумата беше много странна 1.01$
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Значи не е съвсем безплатно. :D

В ЦКБ поне по 2$, в ПИБ по 1 лв. на издаване на карта ми искат...

Не ми е толко, че ще давам по 2 лв, а че ще имам 100 карти/сметки и не ми изглежа практично...
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Интересува ме трябвали името, което е на картата да съвпада с моя профил за да се активира модула за разработчици в фейсбук? Виждам че има и активация по мобилния ама за българите нещо са ни резнали.
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

фейсбук/девелопер ауторизация може и с телефона, напиши си го и до няколко минути или дни ще ти пратят код. 1-вия път като се ауторизирах ми пратиха веднага, втория път на друг акаунт - след 2 дена...
 
От: Активация на фейсбук ваучер без карта.

Интересува ме трябвали името, което е на картата да съвпада с моя профил за да се активира модула за разработчици в фейсбук? Виждам че има и активация по мобилния ама за българите нещо са ни резнали.

не е задължително. :)
 

Горе