Алекса рейтингите са замразени?

TretiKolovoz

Well-Known Member
Струва ми се, че от около месец рейтингите на Алекса са замразени. Следя рейтингите на няколко сайта. Преди се променяха всеки ден, а сега не са мърдали отдавна. Някой знае ли нещо по въпроса защото аз не откривам информация в сайта на Алекса?
 
От: От: Алекса рейтингите са замразени?

radev не ми говори за финансова криза, че като чуя тази дума направо ме заболява главата. Купих си едни акций сега цената им е доста срината.....
Welcome to the club :) Спокото, всичко трябва да си дойде на мястото в скоро време. :) Иначе доста сайтове имат проблеми точно поради този факт. Вижте ги Г. Там има съкращения и това си личи по страното поведение на търсачката, а какво остава за другите сайтове. ;)
 
От: Алекса рейтингите са замразени?

Не знам на какво основание смятате, че Alexa данните са замразени. Аз предимно на тях вярвам и все още си показват сравнително верни резултати. При мен при всяко изменение на посещаемостта се изменя адекватно и Alexa-та, което е показателно, че си работи.
 
От: Алекса рейтингите са замразени?

Ти погледна ли датите на постовете бе пич? Алекса оправиха проблемите и рейтингите пак се обновяват.
 
От: Алекса рейтингите са замразени?

Странно как темата ми се е сторила нова (явно пак съм се заблеял някъде:wink:), но все пак дори в този период (когато са писани мненията) замразяване не съм забелязал. Е, аз не съм Google та да виждам всичко. :p
 
От: Алекса рейтингите са замразени?

Добре, че не са ги замръзили тези алекса рейтинги, че кручма.ком нямаше да може да го постави рекорда :)
 
От: Алекса рейтингите са замразени?

Аааа дай им на кочма.ком рекроди да поставят ;) ... а ако не бяха Алекса най-вероятно за Гинес щяха да се класират ;)
 
От: Алекса рейтингите са замразени?

Аааа дай им на кочма.ком рекроди да поставят ;) ... а ако не бяха Алекса най-вероятно за Гинес щяха да се класират ;)

+1 гггггггггггггггггггггггггггггье
 

Горе