Алтернатива на Адсенс! Печели пари от клик и импресии! Адстера!

sunstorm

Active Member
Тази рекламна мрежа, на която искам да ви обърна внимание не е нова и виждам, че рядко е споменавана из форума. Реших да отворя нова тема, тъй като от днес вече имат нови правила за плащане и приемане на нови сайтове.

Другото, което ме поблазни при тях, е че имат Native рекламки на български като Mediavenus и Adnow (които доскоро ползвах, но спряха дейност).
А точно тези реклами са подходящи за някои мои сайтове.

Става въпрос за рекламната мрежа Адстера - за регистрация кликни тук!
(реф линк)

Новото при тях, е:

- Отпадна изискването сайтовете, които кандидатстват при тях да имат минимум 3000 посещения на ден.

- При някои видове плащания минимума не е $100, а вече $5, което за сайтовете с по-малък трафик е добра новина, тъй като могат да получават 2 пъти в месеца плащания.
Имат дори и плащане в Bitcoin.

Ето и минималните суми, които трябва да съберете, за да ви изплатят чрез:

Paypal - $100
WireTransfer - $1000
Paxum - $5
ePayments - $5
Webmoney - $5
Bitcoin - $100

Реферална програма! Ако сте готини съфорумци, ще кликнете на рефералния ми линк, за да може и аз да спечеля някоя стотинка (5% комисион), регистрирайки се през мен. А аз обещавам да помогна, ако някой среща затруднения и с идеи ако имам подходящи.

Рекламните формати са няколко:

- стандартни банери
- native банери (тези като на mediavenus на блокове)
- popunder
- link
- WebPush
и други.

Доколкото виждам имат и реклами за сайтове +18, поне има опция да спреш тези реклами и да маркираш сайта си като за възрастна аудитория или не.

Ще допълня темата по-късно и когато имам повече данни ще споделя цена на клик и плащания!
 
Последно редактирано:
Ще допълня темата по-късно и когато имам повече данни ще споделя цена на клик и плащания!

Тоест нямаш реален опит с въпросната мрежа? Всичко е за рефералния линк?
 
Тоест нямаш реален опит с въпросната мрежа? Всичко е за рефералния линк?
Разконспирира ме! Всичко е за рефералния линк! Сега трябва ли да си посипвам главата с пепел? :D
 
Разконспирира ме! Всичко е за рефералния линк! Сега трябва ли да си посипвам главата с пепел? :D
Не, просто изречението, че някой ако има въпроси може да те пита, не е много релевантно след като нямаш реален опит :)
 
Имам опит с доста рекламни мрежи. Релевантно или не, ако мога да помогна, ще помогна. :)
 
Точно с нея занимавах с нея преди няколко дена за 1 час и въобще не ми хареса. Яко кликове трябва да има за да изкарваш пари. Другото което е че като човек влиза в сайта ти му се отварят 1000 прозореца ако няма адблокъри и тнт което автоматично го отказва от сайта ти. Лично мен много ме подразни не я препоръчвам. По добре ми се стори revenuehits въпреки че я разглеждах само 20 Мин и тя не ми хареса :)
Ако някой има въпроси за adsterra или revenuehits рефералните линкове са на един приАтел :)
Само да добавя “
RevenueHits is a performance-based network.
Which means that we work mainly with CPA - Cost Per Action. You may earn money not on impressions or clicks, but when an action is made by your visitors.” И плащат с един месец закъснение (последния четвъртък на следващите месец) .

С adsterra плащщането е по следния начин : If it is in period 1-15 then you will be paid on 1st or 2nd of next month, if it is in period from 16th till the end of month then you will be paid on 16th or 17th of next month.
 
При мен много нисък CTR даде и ниска цена на клик и им махнах рекламите. При друг с англоезичен сайт може и да е добре, но при мен с бг сайт CTR-a ми е 0,20% на хубава позиция, при условие, че при други мрежи там е около 2-3%.
 

Горе