Амейзън афилиейт сайт

archangelcho

Active Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Продавам домейн/сайт, на който идеята му е да продава DVD филми от Amazon . Точно за домейна има 60 500 месечни търсения, при ниска конкуренция. На сайта е инсталиран модул, който автоматично търси продукти и ги добавя от Амейзън с цени, описание, снимка и т.н. (има различни опции). По него не е правена никаква работа, просто тествах добавянето на известен брой DVD-та и въобще не съм работил по оптимизирането и разработването му. Плъгинът е доста функционален и ако някой иска да се позанимава със сайта, ще се радвам да му го продам.

Сайтът прави по някое друго посещения на ден, без да е пипан. Бих искал да също да кажа, че не се наемам с поддръжка и помощ за развитието на сайта след продажбата, щото не съм го разцъквал и дори не знам пълните функционалноти на модула. Иначе платформата е Уърдпрес. Домейнът е в татето, там мога да го прехвърля бързо и лесно.

Ако някой се интересува, цената е $50
Домейн Име | URL: http://latest-dvd-releases.net
Приблизителна Цена: $50
Уникални Посетители за Месец: до 100
Импресии на Месец:: 100
Page Rank: 0
Уникално Съдържание: Не
Система: Опън Сорс
Дизайн: Безплатен / GPL
Начини на Плащане: PayPal
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:
От: Амейзън афилиейт сайт

Хайде и тук да смъкнем малко цената, лятна примоцийка, вместо за $50 сега сайтът се предлага за $29
 
От: Амейзън афилиейт сайт

Продава ли се още?
Ех така се случи, но исках първият ми пост да е доста по-епичен :) Нищо айде здраве :)
 
От: Амейзън афилиейт сайт

Ех не така с лошо, дори не знам за какво са ми тези постове. Ако можех с удоволствие бих ти писал ЛС, но за момента не може. Да интересувам се ако ми изпрати на лично скайп или мейл да се разберем...
 

Горе