Анонимно регистрирани карти

hasanson

Member
http://feromonibg.com/products/article70.html
Интересно кога ще наложат на хората,които имат онлайн бизнес да се регистрират като търговци с техните телефони и адрес.И аз мога да пусна един cccart и да си продавам неща!
 
От: Анонимно регистрирани карти

Има изискване в закона за електронната търговия всеки собственик на публичен сайт да си пише личните данни (данните на фирмата). Наистина всеки публичен сайт - няма нужда реално да се извършва електронна търговия. А за да извършваш търговска дейност по занятие трябва да си търговец - ЕТ или фирма.

Това, че не знаеш за законите не значи, че законите ги няма.
 
От: Анонимно регистрирани карти

Ако вземем 10 шоп онлан сайта 7 са само с gsm номера без адрес и име на фирмата.Изобщо не ги ли следят тези.
На врата на нашата фирма има адрес и мол и gsm :)

Мисълта ми беше как ще ме санксионират ако пусна подобен сайт със стоки от арабистан!
 
От: Анонимно регистрирани карти

Държавните служители са мързеливи и действат само когато не ги мързи или когато им дадат подкуп. Понякога и по донос. На практика няма кой да провери всички сайтове в Интернет.

НАП приема доноси на 0700 18 700 - на цената на един градски разговор
Националния център "Икономика на светло" приема доноси на тел. 0800 123 58

Нали знаеш вица за българите, които попаднали в ада и защо казана им няма нужда от охрана?

Могат да те хванат като видят какво пише във whois на домейна или просто питат куриера, който им достави стоката (след контролна покупка).
 

Горе