Апостолично да не е доцент бе? :D :D

Moko

Well-Known Member
Сега си гледам програмата и виждам името "Апостол Апостолов". На момента ме удрят спомени от преди 5-6 години, като се подигравахме с дядката :D Той да не се окаже и доцент тоя говедар? :D :D :D
 
Сега си гледам програмата и виждам името "Апостол Апостолов". На момента ме удрят спомени от преди 5-6 години, като се подигравахме с дядката :D Той да не се окаже и доцент тоя говедар? :D :D :D

От него научихме много и малко. :) Разцепваше много. Няма спор в това. :) Дано скоро се завърти насам. Колоритна личност е.
 
От: Апостолично да не е доцент бе? :D :D

Сега си гледам програмата и виждам името "Апостол Апостолов". На момента ме удрят спомени от преди 5-6 години, като се подигравахме с дядката :D Той да не се окаже и доцент тоя говедар? :D :D :D
Ако дойде да ти преподава голямо шоу ще е :)
 
От: Апостолично да не е доцент бе? :D :D

@Blinky да ти купим един лигавник :p. Стига с това "уникално" съдържание, което ще генерират темите на бай Апостол :D.
 
От: Апостолично да не е доцент бе? :D :D

Надявам се да не е той, че ще си остана форевър 4-ти курс, ако ме разбирате :D Просто няма да се сдържа да не му сипя :D
 
Re: От: Апостолично да не е доцент бе? :D :D

@Blinky да ти купим един лигавник :p. Стига с това "уникално" съдържание, което ще генерират темите на бай Апостол :D.

Не е само контент. Като напише "БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ" в Google, виж кой е първи. Това е един много силен куирд. ;) От кога чакаме някой да ни ранкне за него. И като дойде А.А., сънищата станаха реалност. :) Не разбирате вие творчеството на А.А. :) :-o
 

Горе