Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Test

Well-Known Member
Хората пуснали статия за благотворителен концерт, посветен на болно от рак момче, а оня спами отдолу със сайта си за хороскопи.

Много грозна случка. Този човек явно няма морал, задръжки или каквито и да е човешки качества. Ясно ми беше, че е простак, ама с този си ход потъна още повече в очите на хората. Нека Цветанка Ризова пак го покани да му прави безплатна реклама на бизнеса. Ако има Господ този човек трябва вече да е със сигурна резервация за Ада!

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1678328

 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

http://www.facebook.com/kriskomusic/posts/4624817350739

Тия са няма такива миризливци, как го оплюха човека...

И 100% са някакви селски мутрафони, дето ги боли фара за благотворителност и тн, просто са прибрали парите и айде - ако щеш пей.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

На едно място пишат вече, че извадил и стрелял с нацистки шмайзер по деца.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Е апостолчо отдавна го тресе нещо в кратуната. Но поне от тук си би камшика да не досажда с глупотевини
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Този жалък тип наистина е отказал да пее :cry:
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Тоя не знам дали може да стане по-противен, доста жалък тип.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Гнус. Е, той и Максим (да ме прощавате, че разравям стари рани, ама е подходящ примера) призоваваше да не се шофира пил. Максимата е: "Не ме гледай какво правя, слушай ме какво ти говоря."
 
Апостол си е класик и винаги е влизал силно в много сайтове, като това е явно стилът му. Няма място за чудене, просто знае, че статията ще предизвика голям интерес и ще носи трафик и е решил да се възползва от това, а дали е редно или не, явно не му е важно да го знае. :)
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

"Рапарът" ... какъв рапър е тоя бе, малко момиченце на 20 годинки .. което не струва нищо .. а и намери ли кой да извикат да пее за благотворителност .. боже боже
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Хората пуснали статия за благотворителен концерт, посветен на болно от рак момче, а оня спами отдолу със сайта си за хороскопи.

Подобна жалка жълта новина не виждам защо да не се оспами прилично. Когато ходиш до тоалетна, отиваш там с точно определена цел.
 
От: Re: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Може да го е направил нарочно, заради вирусния ефект вие го споделяте тук!

Апостол си е класик и винаги е влизал силно в много сайтове, като това е явно стилът му. Няма място за чудене, просто знае, че статията ще предизвика голям интерес и ще носи трафик и е решил да се възползва от това, а дали е редно или не, явно не му е важно да го знае. :)
 
Re: От: Re: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Може да го е направил нарочно, заради вирусния ефект вие го споделяте тук!
Той винаги е разчитал точно на това. Ако старите кучета могат да си спомнят, неговия трафик към сайта (поне от тук и други форуми) се генерираше от теми, които бяха меко казани провокиращи. Стилът му е такъв и това няма да го промени, защото за него това работи явно. Не се учудвам, че го изиграл така и сега, само ми е чудно защо го дава толкова "пасивно" като коментар. Силата му е в думите. Тези, които провокират и разпалват другите. Ако на някой му се рови из форума, може да види и какво реално имам предвид. :)

Ето нещо от класическите архиви: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ. Има и редица други красоти, но това беше едно от шедьоврите му. :)
 
От: Re: От: Re: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Не се учудвам, че го изиграл така и сега, само ми е чудно защо го дава толкова "пасивно" като коментар. Силата му е в думите.

Прав си. На един силата му е в думите, а на друг слабостта му е в тях.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Подобна жалка жълта новина не виждам защо да не се оспами прилично. Когато ходиш до тоалетна, отиваш там с точно определена цел.

Не разбирам защо новината е жълта и жалка?
не е жълта а е самата истина
и не новината е жалка, а този за който е написана
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

ХАХАХААХ, чичак тоя е колоритен:

А на чекиджиите, които подмятат разни неща за възрастта ми, ще кажа следното: елате ми на гости (адресът ми фигурира във всички мои сайтове). Елате, за да ви разпоря пършивите дирници с огромната си розова, рунтава палка!
:-o
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Не разбирам защо новината е жълта и жалка?
не е жълта а е самата истина
и не новината е жалка, а този за който е написана

Защото всеки има право да откаже да полага труд без пари и няма нужна да бъде оплюван по тази начин, само заради това.
Лошото е, когато човек свикне с тези новини, направи ги свое ежедневие и те вече не му правят впечатление.
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Защото всеки има право да откаже да полага труд без пари и няма нужна да бъде оплюван по тази начин, само заради това.
Лошото е, когато човек свикне с тези новини, направи ги свое ежедневие и те вече не му правят впечатление.

Aз пък мисля, че когато човек е известен е длъжен (едва ли не) да дава положителен пример - това е много важно когато става въпрос за млад човек и феновете му са на възраст когато се играждат като личности.... и трябва да имат добър модел за подръжание!

пример с чалгаджийките е може би най-показателен.

А този дриско е толкова жалък, че не можа да преглътне това, че ще върши тази тежка работа без пари - а за следващите подобни благотворителни каузи можеше да се договаря по-точно и преди да заяви, че ще участва!!!

Представи си, че любимия музикален изпълнител на болното момче е бил именно тази мърша Криско>?? и какво правим? какъв пример дава и как би се почувствало момчето като разбере, че той е отказал участие заради някаква сума - пари които не са му от жизнена необходимост и чрез "таланта" си може да си изкара колкото желание има - след това!?
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Представи си, че любимия музикален изпълнител на болното момче е бил именно тази мърша Криско>??

Ми представи си, ако това бе Мадона и си бе позволила да не дойде да пее за без пари? :mrgreen:
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Аз нищо лошо не виждам в цялата история. Криско отказал да пее, това си е негова работа - не е длъжен. Писали статия, тяхна работа - гледат нещо интересно и го публикуват. Апостол си рекламира сайта като спами - няма лошо, щом му позволяват, ще го прави.

Искам да кажа, че това са съвсем нормални неща и няма нищо фрапиращо, въпрос на гледна точка е дали да го сметнете за нещо безобидно или за най-потресаващото събитие :)
 
От: Апостол Апостолов спами в статия за болно от рак момче

Ми представи си, ако това бе Мадона и си бе позволила да не дойде да пее за без пари? :mrgreen:
Нали не казваш, че може да сравняваме различни неща?
Той е на светлинни години зад Мадона..вероятността да я стигне е нулева...

Сега прочетох, че болното момче ще присъства на концерта (публикацията е от преди концерта, разбира се - той е минал).

Сега прочетох какво казват от Стз Отбора (група (организатор мисля) от Стара Загора - откъдето е и момчето)

Приятели. Това е официалната позиция на СтЗ Отбора във връзка с благотворителния концерт за Миро на 15.12.2012г. в ДЗУ - Стара Загора. На въпросния концерт един от поканените изпълнители беше Криско. Ние от СтЗ Отбора уважаваме Криско като изпълнител. Предварителната ни уговорка за концерта беше той да присъства на плаката като реклама , както и да направи рекламно видео послание, разбира се и да участва на концерта. Видео не получихме. Уговорката ни за неговия хонорар беше да му заплатим хонорара + пътни за концерта.

Концерта се организира изцяло със средства осигурени от закупените билети, както и лични средства на организаторите от СтЗ Отбора ,а единствената помощ за концерта дойде от Община Стара Загора , за което благодарим. За жалост на място очакванията ни от приходи от билети не се оправдаха. За това помолихме Криско да му издължим част от сумата на момента , а останалата сума в рамките на 2 месеца, като направим предварителен договор ( преди концерта ) за да е спокоен. Идеята ни беше да изплатим средствата с наши (СтЗ Отбора) лични средства, за да може да останат пари за основната кауза , а именно - Миро !!!

Пожелахме Криско да разбере ситуацията ,в която сме и ако желае да предложи друг вариант , който да е добър и за него и за нас. Единственото, което каза той беше , че може да свали съвсем малко от хонорара му , но ако не получи цялата сума предварително , няма да излезе на сцената. Сами разбирате , че нямаше как да вземем парите , които са за Миро и да ги дадем на него , не ни се стори правилно.

След като не постигнахме съгласие по какъвто и да е начин , Криско си замина , без дори да поздрави ,ако не публиката , то поне Миро. Не желаем да извиваме ръце , нито желаем нечии труд да остане незаплатен. Надеждата ни беше, изпълнителя да прояви човечност и разбиране.

Желанието ни никога не е било да навлизаме в каквито и да било интриги и скандали, поради това единственото което ни интересува в този момент е фокуса да остане върху най - важното ,а именно да помогнем на 16 годишния Миро да оздравее.

въпрос на гледна точка

Това е много вярно.
Според някои дори не сме били под робство...

разбира се, не може да го хулим защото това е въпрос на гледна точка! :p
 

Горе