Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги спасил

niks

New Member
Устинов пред съда: Ал. Петров ми поръча да убия Васил Божков


През 2006 година Алексей Петров е поръчал на Пламен Устинов убийството на Васил Божков, заяви самият Устинов, чийто разпит започна 9 часа след началото на вчерашното заседание. Той обясни, че бившата барета му е споделил, че Божков е поръчал неговото ликвидиране и заради товва се е обърнал за "помощ" към Устнов.

Свидетелят разказа и за още две поръчки, възложени му от Петров - за убийствата на Валетин Шотев през 2001 година и на шефа на "Литекс" Гриша Ганчев през 2008 година.

"Според бившия служител на НСО, превърнат в свидетел, Алексей Петров е искал да убие бизнесмена Гриша Ганчев, но се намесил лично президентът Първанов и отменил поръчката –сюжет, достоен за Марио Пузо и неговия Кръстник! Така се разминало „само” с отвличането на Ангел Бончев, дясна ръка на Гриша Ганчев.

====================================

Само да изтече мандата на потомствената комунистическа пачавра Борислава Велчева вербувана на хомосексуална основа от ДС, която пази Гоце Трипера и неговите убийци от руската терористична партия БКП-БСП и всичкото славяно-комунист или в панделата или под земята на плитко и влажно да ги ръфат помиярите от Малинова долина

Путин да праща червената армия да спасява безродната славянска измет че не остана :twisted:
 
Последно редактирано:
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Помаците са българи бе келеш :oops:
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Вярно е но ти не се засягай защото Асан даже не е и помак той от социален дом с неясен произход тоест копеле

Специално за теб го редактирам
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Тия поставени дела на Алексей Петров нали знаете колко ще издържат, после ония цецу тъпото пак ще мига на парцали като разбере, че делото е отпаднало.
Ще има извънредно 5 за 4 на Сашо Диков относно това.
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Прокуратурата иска арест за Алексей Петров

Прокуратурата поиска промяна на мярката за неотклонение на Алексей Петров от парична гаранция в задържане под стража. Това се случи в началото на днешното заседание по делото "Октопод". Мотивът на обвинението е, че Петров е "въздействал" на двама от свидетелите по делото – Донка Митева и Пламен Устинов.

Вчера Митева заяви в залата, че през януари тази гподина Алексей Петров я взел с автомобила си от Ямбол, за да я докара до София да свидетелства по делото "Октопод". По думите на Митева по пътя Петров я предупреждавал да внимава какво ще говори, съобщава "Правен свят".

======================

Айдии Асана изгоре

Вкарат ли го пак в дранголника няма изпускане или ако го пуснат няма да е като човек а в състоянието на Гоцевия зеленчук Манол Велев

Троянския циганин катунар-син на КУКАТА и неговия ортак по милиционерска линия Красимир Гергов който му прибра "убавицата" в Бунак ТВ за репортерка сега ще вият на умряло като скопени славянски свине......а техния вой ще бъде БАЛСАМ за моята Българска душа8)
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Никс, реално мислиш ли, че ще го вкарат в затвора? Според мен няма, накрая ще стане така, че ще осъди България и не знам колко милиона пари ще трябва да му платят на тоя алексей петров, което е жалко, защото си има достатъчно пари придобити от незаконна дейност, което пък за съжаление няма как да докажат.
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Не бържей друже, не бържей

Сега само в ареста на гемето а като изтече мандата на Велчевата швестарка от ДС и придворните и пачаври(съдии) ще го преместят на друго топло и влажно местенце за дълго време...ако е още жив де
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Едва ли, не ми се вярва тъй да стане, ти все пророкуваш някакви събития, които никога не се случват, аз не вярвам да го осъдят трактора.
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

БНТ съобщи че рязания потурнак от Градежница Асан Юмеров са го изкарали с белезници от съда

Очаквайте подробности...

PS

Сашо Диков тази нощ няма да спи......в Пирогов да бъдат готови да не го изпуснат
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Сашо Диков тази нощ няма да спи......в Пирогов да бъдат готови да не го изпуснат
Как ще спи, като трябва да стане ясно защо е с белезници и какви са обвиненията точно, въобще такива новини да не ви притесняват, ще го пуснат след 3 дни и ще пусне иск срещу няколко милиона срещу държавата и ще ги спечели, после се радвайте колко работела правосъдната система в България.


НИКСЕ, позна, вмомента има извънредно издание на 5 ЗА 4 относно това, пускайте КАНАЛ 3
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Алане кажи как те стимулираха трактористите или по точно кой/коя ?

Не ми казвай че е баба Яга, пардон Петя
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Никс винаги съм се чудел на болната ти логика и не за първи път те питам как точно разделяш лошите от добрите ??? - явно че имаш някакво психическо заболяване и ти е по лесно като им лепиш шаблони - едните стават долна славянска измет, потомствени комунисти а другите прави българи.

В тая връзка би ли ми обяснил как в твоята логика - ББ член на БКП - личен бодигард на Тато - личен бодигард на НВС2 - три години съсипва държавата е света вода ненапита а другата мутра Трактора е лошият???

Показанията на този келеш са толкова смехотворни че ако съдът не беше притискан никога не биха постановили задържане под стража - това обвинение е съшито с бели конци - Поръчал му е три убийства първото 2001 и той не го е изпълнил - да приемем че не е преценил правилно човека и е сбъркал кого вербува мислиш ли че след като вече веднъж му е отказал за едно убийство ще му поръча второ което той пак да отхвърли и след това даже трето - такава щуротия могат да измислят само болните мозъци на ЦЦ и ББ - а главната цел е да противопоставят ГГ и ВБ на трактора белким сами се изтрепат.

Оня ден по БТВ Орешарски се опита да обясни очевадното че България е фалирала и с бързи крачки се движи по дълговата спирала на Гърция - Този очевиден факт не му обърна внимание, но на димката която хвърлят в момента с ареста на Трактора и 30-те митничари се радваш като малко дете - Няма да се учудя ако тези две неща не са отговора на пропагандата за промиване на мозъците - на простолюдието това им трябва - Зрелища
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Манта

Има някой с психично заболяване от нас двамата но със сигурност не съм аз

Къде си видял, прочел или чул да съм казал че Мухо Бойко е света вода ненапита или че неговата фракция ГЕРБ не е сбирщина от милиционери

Има обаче една разлика между пожарникаря и останалите комунисти и ако не я виждаш си по тъп отколкото те мислех.

Разликата е че Боко Тиквата не се кланя на Кремъл и не е закърмен с любовта на матушка Русия покровителка на всите славянски дегенерати

Затова искаш или не искаш зрелища очаквай много скоро да сложат пранги и на други твои любимци като Главъта, Румен Овч. Курнелия, Курумбашев, на Кольо Добрев копелето-трафикант и разбира се на Дон Курлеоне или по накратко Гоце Трипера
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Къде си видял, прочел или чул да съм казал че Мухо Бойко е света вода ненапита или че неговата фракция ГЕРБ не е сбирщина от милиционери

Е след това изречение ми обясни каква е разликата между него и Трактора и какво точно толкова те радва че са го арестували за пореден път - Мъчно ти е че според думите на свидетеля е искал да свитне ГГ или черпухата.
Също така да разбирам че понеже данните за тежкото състояние до което са ни докарали с тригодишното си управление не трябва да се взимат в предвид защото са излъчени от шоуто на Слави???

Кажи поне един политик дето да мислиш че става и поне една медия дето да може да и се вярва - и ако няма такава значи ли че не трябва да обръщаме внимание на поне малкото неща които успяват да пробият медийната завеса в БГ - Днес помежду другото оповестиха че БГ е на към 80-то място по свобода на словото изводите си ги правете вие
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Аз ти обясних но явно не мож зацепиш

Трактора се отчиташе в Руското послоство, като преди това минаваше на инструктаж при хазарския амбасадор....

За повече инфо потърси сам или ме хвани някой друг път да ти дам

Сега съм на вълна гавра със славяно комунисти и рязани потурнаци по другите форуми и мога без да искам (нарочно) и теб да те налазя
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Може да ми налазиш патката ама само ако си симпатяга - иначе мерси за офертата

Не видях да отговори на въпроса за политиците и за медиите - освен това предполагам че когато Трактора се е отчитал в руското посолство ти си бил абажур на лампата та си ги видял тия работи
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Е щом сам си го търсиш така да бъде

Не мога да налазя нещо което нямаш, а и да имаш то отдавна не е това което трябва да бъде

Може все още да става но само пред мазни педерасти като СърГея или бащицата Путкин.

PS

Защо бягаш от Курац като дявол от тамян ?

Защото има това което нямаш или защото ти е закърняла чурката та не мож я отлепи от свинктера и отдавна си забравил какво е това Курац
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Това е форум и мога да отговарям на който ми е кеф и не мисля че съм длъжен да правя удоволствие на всеки полуидиот дето е решил да се прави на интересен като пише от 5 профила - Както казах това че някой си има проблем с шизофренията не виждам мен защо трябва да ме бърка. Още повече когато става въпрос за профили които са създадени с цел да се правят на интересни и да си играят на познай кой е зад паравана.

С други думи един форумен идиот е напълно достатъчен не виждам защото си се загрижил че не обръщам внимание на конкуренцията ти.
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Без други думи а в прав текст си бая тъп ако си мислиш че Курац е друг ник на вече съществуващ потребител на форума

Ти моята конкуренция я остави нито можеш да бъдеш част от нея нито някога ще бъдеш, кажи по добре как е твоята конкуренция от бездарни емигранти избягали на въшлясалия от пакистанци, индийци и прочие дегенерати остров
 
От: Асан Юмеров-Трактора искал да трепе Черепа и Гришата--Кръстника агент Гоце ги сп

Здравейте, мантаман. Без да искам забелязах, че беснеете в друга тема и се възхищавате на безумията, изречени от псевдо-масонската свиня Слави Трифонов. Смятам, че е излишно да коментирам факта, че гледате този апогей на българското духовно падение - Шоуто на Слави. Отдавам го на факта, че там намирате себеподобни, както и на интелектуалното Ви ниво.

Както и да е - относно аргументите, изнесени от социалистическия крадец - Орешарски - може да се върнете на това ми мнение и да си отворите очите за евтиния начин, по който ви поведоха за социалистическия нос.

Поздрави.
 

Горе