Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Статус
Not open for further replies.

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Предлагам реклама на клик в новинарски сайт. Досега не съм предлагал подобна реклама и ще е за първи път, и за това искам да видя какво е поведението на посетителите в сайта спрямо подобна реклама.


А ето и условията на рекламата:


Рекламата е в размер на 100 клика.

Изисквания за банера:
468x60. Желателно, но не задължително е рекламата да е jpg, т.е да не е движеща се реклама.

Местоположение на банера: Под заглавието на статиите, видим е във всички статии.

Начална цена
: 5 стотинки на клик.

Стъпка: 2 стотинки на клик.

Край: 23:00 часа 12.12.13

Плащане: Пейпал

Бонуси: +10% на кликовете, както и 1 безплатна статия.

Уточнение: Кликовете ще се измерват с помощта на OpenX. За целта ще се направи профил на рекламодателя да може да си следи движението на рекламата.
 
Последно редактирано:
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

може ли сайта на лично? и предполагам, че цената от 5ст е на клик, не за целия пакет ;)
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Предлагам 7 ст... искам сайта на ЛС. Кога ще приключи аукциона?
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Да, 5 стотинки на клик, мислех, че ще се разбира, но ще го допълня за да е по-ясно, благодаря за уточнението.
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Колега пусни 1 лс със сайта. 9ст на клик от мен. Надявам се да ми имаш доверие след темата за ибей...
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Може ли сайта на ЛС.
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Остават около 30 минути до края на наддаването, за сега kamentk печели с цена 9 стотинки на клик.
Както вече написах, за първи път предлагам такава реклама и искам да проверя дали ще е успешна. Ако ние и спечелилият търга взаимно сме доволни, е възможно да продължим сътрудничеството.
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Наддаването приключи, печеливш е kamentk.
 
От: Аукцион за: 100 клика в новинарски сайт

Ей къде се заблях в тоя бъйбокс дейба и таз работа
 
Статус
Not open for further replies.

Горе