Афилейт ??

sinan

Member
Здравейте,

Интересувам се от афилейт маркетинг.
Обаче дайте ми няколко примера как да продам продукти.

Виждам само един начин и то в социалните мрежи обаче това ми се струва сякаш почти невъзможно.
 
Не е само в социалните мрежи. Има търсачки, има платени реклами в тях и други мрежи, има мейл маркетинг, има също така и сайтове с голям трафик, артикъл маркетинг и куп други неща. Преди всичко е нужно да си направиш проучване какво къде се търси и как може да достигнеш съответната аудитория. ;) Дай повече информация към какво си се насочил, за да дадем и малко повече и по-конкретна информация, която да те упъти в правилната посока. :)
 
За БГ ли говорим само? Мисля, че с https://grabo.bg/affiliate работят много сайтове, ако си забелязвал тия дълги html банери или бекграунди. Сигурно има и други, като има и самостоятелни сайтове, които си имат афилиейт програми, но честно казано е важно да се знае първо какви продукти търсиш, за какъв сайт. Не се избира афилиейт програма и после да се прави сайт. Правилното е да се избере ниша и пазара и после да се намери продукт, който ще бъде добре продаваем там, на тази аудитория.

Profitshare е афилиейт мрежа, от която може да си избереш програма, с която да работиш.
 
Става въпрос за profitshare ако има по добри компании дайте
От профитшеър преди време се мъчех да цедя стотинки, сега 4 години по-късно не знам колко е ефективен но... иначе грабо е по-добре
 
Последно редактирано:
От профитшеър преди време се мъчех да цедя стотинки, сега 4 години по-късно не знам колко е ефективен но... иначе грабо е по-добре
Да, и аз знам, че Гработо са си с доста добра афф. програма. Ама вече зависи и какво ще продаваш и какъв е сайта, нали?
 

Горе