Афилиейтна програма на някоя БГ онлайн книжарница ?

lowriderzzz

Well-Known Member
Здравейте!

Някой знае ли дали има афилиейтна програма за някоя българска онлайн книжарница. Примерно Хеликон, Orange center или дори издателски агенции като Siela ?

Преди някой да започне с настъпванията, нека кажа. Да проверих в сайтовете на тези трите, но не намерих "стани партньор", "афилиет програма" или нещо такова. За други освен изброените по-горе не съм търсил.

Имам блог по психология, който ми се струва, че се развива, съдейки по увеличения трафик в аналитикс и тенденцията за нарастване на харесванията на ФБ странциата. Навярна в следствие и от това, че редовно споделям нови статии там.

Та в този ред на мисли ми се щеше да пробвам вече с монетизация и да експериментирам с някоя афилиейтна програма, където да препоръчвам книги по психология.

Ясно ми е че няма да ударя джакпота от това, но не съм пробвал до сега такъв модел и си мисля: "бе защо пък не, ей така за спорта, дет' се казва".

А ако имате и други идеи за монетизация предложете - в слух съм.

По принцип консултации от специалисти ми се струва оптималния вариант, но има още работа по самия сайт (дизайн най-вече и още по-голяма популярност и напълване със съдържание). А и трябва да се свържа със специалистите, защото не мога да се нарека професионален психолог.

Та вашето мнение какво е?

Поздрави и успешна нова седмица!
 
Ако толкова ти е мерак, говори директно с издателствата какви отстъпки ще ти дадат, зареди по 2-3 броя от книга, която смяташ да промотираш и действай. Или, ако бетер не ти се занимава виж дали дропшипват. Продажбата на книги не е някакво мега ноу-хау, че да имаш нужда да се ангажираш с някой голям брат тип orange и Хеликон. При книгите почти няма ментета, няма срок на годност, рискът е минимален. За какво трябва да даваш лъвския пай от продажбите, които генерираш на веригите, докато за теб остават някакви мизерни стотинки. Вместо това - откриваш една фирма, освобождаваш една етажерка вкъщи, която да ти е "склад" и си цар.
 
Ако толкова ти е мерак, говори директно с издателствата какви отстъпки ще ти дадат, зареди по 2-3 броя от книга, която смяташ да промотираш и действай. Или, ако бетер не ти се занимава виж дали дропшипват. Продажбата на книги не е някакво мега ноу-хау, че да имаш нужда да се ангажираш с някой голям брат тип orange и Хеликон. При книгите почти няма ментета, няма срок на годност, рискът е минимален. За какво трябва да даваш лъвския пай от продажбите, които генерираш на веригите, докато за теб остават някакви мизерни стотинки. Вместо това - откриваш една фирма, освобождаваш една етажерка вкъщи, която да ти е "склад" и си цар.

Имаш право... пък току виж съм стартирал новия Амазон :D :D
 

Горе