1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Афилиейт към онлайн букмейкъри.

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от Матей Христов, Септ 13, 2017.

1. Матей Христов

Матей Христов New Member

Рег.:
    Юни 15, 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте.
    Искам да разбера повече за афилиейтите към онлайн букмейкърите поради факта , че имам изключително висока аудитория от хазартни личности надхвърляща над 70 000 човека. Аудиторията ми става все по-голяма и по-голяма и искам да я използвам и за тези цели. Със сигурност ще имам изключително голям успех.
    Както казах аз работя в фейсбук обществото.
    Дали онлайн букмейкърите биха приели фактите и да кандидатствам с платформата фейсбук , а не със сайтове.
    Тъй като имам голяма аудитория и ако тази аудитория се регистрира , чрез мой уникален линк :
    Искам да разбера как точно печеля от тази аудитория - начисляването на парите е при депозити или загубени суми ? Предполагам , че ще е загубена сума , но загубена сума за 24 часа или за по-голям период , защото може всеки един от тези аудитория да е на печалба и аз реално да не печеля нищо , въпреки регистрираните хора към мен.
    Обвързването с онлайн букмейкър прекалено обвързващо ли е или всичко е автоматизирано - Хората се регистрират , а аз си печеля сумите.
    Задължително ли е да отворя фирма или да имам фирма за този вид бизнес или не е нужно.
    Данъците : Ясно , е че трябва да декларирам данъци , но предполагам , че мога да ги декларирам и без фирма.

За сега други въпроси нямам , но коментирайте и обяснявайте за този вид афилиейти , защото знам много малко. Виждам , че самия букмейкър предлага маркетинг реклами ,но аз смятам , че само с обикновен линк ще имам много голям успех и не смятам да им използвам маркетинга за публикациите ми. Обяснете ми малко повече.

2. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    2,589
    Харесвания:
    298
    Точки:
    83
    Печалбите са от загубите на клиентите ти. Клиент ти става този , който се регистрира с твоя линк.
    Може да те приемат в повечето големи букмейкъри само с фейс страница.

За жалост към момента клиенти доста трудно се намират , тъй като отдавна са си направили регистрации. Бума отмина и според мен ако тепърва мислиш да се захващаш няма да има смисъл.
    Не рекламирай ефбет - имат такива изисквания за теглене , че просто да не ти платят нищо. Другите големи са ок. Ако ти трябва одобрен акаунт в ефбет с 20 регистрации и 115 евро вътре пиши на лично да се разберем за цена.
    Успех!

Сподели страницата