Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

glndrk

Well-Known Member
От днес стартира Афилиейт програмата за продукти за видеонаблюдение на CCTVSystems.


Какво е необходимо за участие в Афилиейт програмата

1. Да си направите регистрация като Афилиейт партньор на сайта.
2. Да ви одобрим.
3. Да сложите рекламни банери, текстови линкове или каквото прецените за най-удачно, за да стимулирате посетителите ви да пазаруват


Комисионни
  • Стандартната комисионна която предлагаме е 8% като единственото условие е да има реална продажба.(поръчания продукт да е наличен, изпратен и платен от клиента)
    Тази комисионна е валидна за над 85% от предлаганите на сайта продукти.
  • Валидността на "бисквитките" в Афилиейт програмата е 30 дни
  • Минималната сума за изплащане на комисионна е 50 лева, а желанието за изплащането на комисионна трябва да бъде заявено между 1-во и 7-мо число на месеца

Стандартната стойност на единична поръчка през сайта ни (примерно HDCVI или IP камера) е на стойност около 140 лв
Когато се закупува цялостна система за видеоблюдение (примерно 4 камери, NVR) цените варират между 800 - 1000 лв


Афилиейт система
След регистрацията и одобряването Ви, като Афилиейт партньор в нашата система, вие ще можете да следите за продажбите направени през вашия aff линк, за спачелените до момента комисионни. През системата ни можете да генерирате и Афилиейт линк с вашия уникален affid код към конкретен продукт на сайта.


Още информация и рекламни банери можете да намерите на сайта

А всякакви допълнителни въпроси, можете да задавате директно в тази тема...
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Поради интереса към Афилейт програмата ни, ограничаваме броя на Афилейт партньорите ни до 20 (остават още 9 свободни позиции).

Относно запитването за изплащането на комисионни - Изплащането става след заявка между 1 - 7 число и достигната минимална сума, както е посочено в условията на Афилейт програмата. Вярно е, че сумата може да бъде достигната и с една продажба на система за наблюдение, а отделно има и модели камери, на която комисионната ви е около 100 лв, и ние сме взели това в предвид... Но изплащането е при заявка между 1-7 след приключване на отчетния месец...

Успех и спорни продажби на всички :)
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Остават само 5 свободни позиции за партньори!

П.С. Решението да ограничим броя на Афилейт партньорите на този етап е взето, за да може, комисионните да са по "концнетрирани" (да се разпределят между 20 човека) и така те да имат по-добър стимул и мотивация, отколкото да разпределяме процентите между 200 човека...

Все пак ако има желаещи с подходящ нишов блог/сайт, могат да се пробват дори и след попълването на бройката...


На въпроса - Как така даваме 8% на афилейт продажба (толкова колкото доста от другите фирми дават на дилърите си). Ами даваме, щото внасяме и можем да си го позволим, дори с риск за по малка печалба за нас :)
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Чисто колегиално да ти дам един съвет за нещо, за което явно от големият внос не ти е останало време - вземи си сложи данни на фирмата, ЕИК, адрес, МОЛ и останалите задължителни реквизити в магазина, че туко виж изгориш с някоя глоба... Имаш фирма, нали? :)
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Чисто колегиално да ти дам един съвет за нещо, за което явно от големият внос не ти е останало време - вземи си сложи данни на фирмата, ЕИК, адрес, МОЛ и останалите задължителни реквизити в магазина, че туко виж изгориш с някоя глоба... Имаш фирма, нали? :)


Благодаря за съвета колега. Нямам фирма само работя. А къде се слагат тези данни. Това трябва да е нещо ново...
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Благодаря за съвета колега. Нямам фирма само работя. А къде се слагат тези данни. Това трябва да е нещо ново...

айдееее, поредния пишман нинджа :clap:

"колега" :beer:
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

айдееее, поредния пишман нинджа :clap:

"колега" :beer:

Не разбрах какво имаш в предвид. Но аз имах в предвид, че съм съпорт...

Та на основния въпрос. Благодаря на колегата lqlqlqlq за забележката, прочетох нормативните уредби, и добавих нужната информация както си му е реда!
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Редно си беше - все пак изкачаш във форум с 16к юзъра и рязко ти се повишава шанса да попаднеш на някой, който да ти подложи ако не внимаваш и да го отнесеш.

Съжалявам, че така в темата ти, но не мога да се сдържа да отбележа и нещо друго:
На въпроса - Как така даваме 8% на афилейт продажба (толкова колкото доста от другите фирми дават на дилърите си). Ами даваме, щото внасяме и можем да си го позволим, дори с риск за по малка печалба за нас

Както казах и по-горе, при 16 000 потребителя, шанса да има ПОНЕ 1, който да знае за какво става дума е напълно реален и подобни изказвания лично аз ги приемам като проверка дали се внимава. Процента не ти е лош, а и така си решил - така си направил, но айде само да не говориш колко дават "другите фирми на дилърите си", щото аз на дилърите си давам повечко от 8%, а на неща, които са ми собствен внос стигам до 30%. Във форум като този е малко рисково да се самопровъзгласиш като вносител, защото на мен ми отне по-малко от 30 сек да открия от къде идва тази техника, което значи, че и други могат да го направят.

Успех с продажбите!
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Редно си беше - все пак изкачаш във форум с 16к юзъра и рязко ти се повишава шанса да попаднеш на някой, който да ти подложи ако не внимаваш и да го отнесеш.

Съжалявам, че така в темата ти, но не мога да се сдържа да отбележа и нещо друго:


Както казах и по-горе, при 16 000 потребителя, шанса да има ПОНЕ 1, който да знае за какво става дума е напълно реален и подобни изказвания лично аз ги приемам като проверка дали се внимава. Процента не ти е лош, а и така си решил - така си направил, но айде само да не говориш колко дават "другите фирми на дилърите си", щото аз на дилърите си давам повечко от 8%, а на неща, които са ми собствен внос стигам до 30%. Във форум като този е малко рисково да се самопровъзгласиш като вносител, защото на мен ми отне по-малко от 30 сек да открия от къде идва тази техника, което значи, че и други могат да го направят.

Успех с продажбите!

Ако говорим за IT фирмите. Отстъпката е точно до 10 процента включително на продукти собствен внос... А в момента много от IT фирмите внасят техника за видеонаблюдение.
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Аз не бих дал на момче от автомивка да ми оправи двигателя, въпреки че реално и той работи в сфера на услуги насочени към автомобили. По същата логика не бих се доверил на някой, който преинсталира уиндоус, пълни тонер касети, продава касови апарати, кантари и прочие да ми прави системата. Въпрос на гледна точка, разбира се. Това, че Хоремаг като концепция все още просъществува, то не значи, че са много онези, които докато купуват хляб, веро ще пият и една бърза 100-грамка в магазина до тях.

По въпроса с "вносителите"...да вкараш 5 кит-а с по 4 камери не те прави вносител, а по-скоро клиент на ибей или някой китайски аналог. Бих нарекъл вносител някой, който има поне 100 артикула собствен внос с константно поддържана наличност от всеки от по 30+ броя. Както и да е. Разговора е дълъг и ще разводни темата ти.
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Да темата върви с посока разводняване, Основното е, че предлагаме афилейт програма с комисионна 8%. . От там нататък, кои какви количества внася, какви наличности държи на склад и т.н. са теми които ни най-малко биха интересували участниците на програмата.

Ще вметна още нещо. Голяма част от продуктите които внасяме са бриндирани с нашето лого. Бранирането се прави директно от производителя, не от ebay. Говори с производителите с които вие работите и ги питаи за минималната бройка която е необходима, за да са склонни да ти брандират продукта...
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

1 ги устройва....Ти май наистина ме проверяваш дали внимавам, а? ;-)
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

1 ги устройва....Ти май наистина ме проверяваш дали внимавам, а? ;-)

Надявам се хората включили се в програмата в началото на месеца да споделят доволни ли са от програмата, получили ли са си заработените комисинни и така нататък...
Могат естествено да сппделят и това коетп не им харсева, за да го отстраним.
Всъщност всякакви критики и забележки към програмата може да споделяте и сега. Нещата зависещи от мен ще бъдат отстранени незабавно!
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

1 ги устройва....Ти май наистина ме проверяваш дали внимавам, а? ;-)

И тук си се постарал да дрискаш по темета явно ти е запазена марка?! Ти освен да пишеш глупости по темите на хората и да се заяждаш друго правиш ли?
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Пак да повдигна темата с въпроса - Има ли нещо което не Ви харесва в нашата Афилейт програма, процент комисионна, продължителност на кукитата, банери и т.н.
Моля споделете мнението си за да можем да доусъвършенстваме максимално програмата!
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Да ти кажа от гледна точка на publisher. Дори да са ми по-малки печалбите предпочитам да работя с 1-2 афилиейт мрежи отколкото с 50 търговеца.
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Да ти кажа от гледна точка на publisher. Дори да са ми по-малки печалбите предпочитам да работя с 1-2 афилиейт мрежи отколкото с 50 търговеца.

Интересно, но пък е и естествено. Понякога е по-добре да работиш с мрежи дето да въртят реклами от различни партньори. Така хем е по интересно за потребителите които със сигурност имат различни интересни, хем е по-лесно да си напълниш "касичката" и да си изтеглиш парите, понеже не се разпиляват между различни партньори...
Жалко, че няма БГ афилейт мрежа в която да се включим...
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Интересно, но пък е и естествено. Понякога е по-добре да работиш с мрежи дето да въртят реклами от различни партньори. Така хем е по интересно за потребителите които със сигурност имат различни интересни, хем е по-лесно да си напълниш "касичката" и да си изтеглиш парите, понеже не се разпиляват между различни партньори...
Жалко, че няма БГ афилейт мрежа в която да се включим...
Има, работя и с двете: AffiliateForMe и 2 leva..
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Разгледах програмите които посочи. В общи линии празна работа. Всъщност единствената ИТ която участва, предлага 2% комисионна (20 лв на 1000). Не разбрах как точно се сформират комисионните, но ми се струва, че в много от случаите се дели 50/50 между, мрежата и потребителя. Я общи линии ние даваме 8% които се разделят 4 на 4. Другия вариант е да плащаш, някаква месечна такса. Обаче, като налееш 400 лв в програмата, естествено, после ще свалиш процента, защото тези пари трябва да се изкарат, а няма гаранция, че през афилиеитите, ще направиш продажби с печалба 400 лв...
Та в общи линии, нещата в програмата остават така, и няма да се работи с посредници...
 

Горе