Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

samba

Active Member
Здравейте,
искам да ви представя афилиейт програмата на онлайн магазин за часовници, таблети, лаптопи, бижута и аксесоари www.sinstore.eu

Афилиейт програмата предлага възможност на всички да изкарват пасивни доходи докато работят или почиват.
Необходимо е да създадете афилиейт профил в нашият сайт от тук.
Ние предлагаме на всички наши бъдещи партньори 15% комисиона, която ще изплащаме всеки месец на 1-во и 15-то число по банков път, pay pal или ePay.
Минималната сума за изплащане на комисион е петдесет лева (50лева).
Програмата важи само за пълнолетни лица и действа единствено на територията на Република България.
Регистрацията на афилиейт партньор е напълно безплатна и подлежи на одобрение от администратор в рамките на 24 часа. (За момента е автоматично одобряването)
След одобрение ще получите уведомителен e-mail.
Всеки регистриран партньор може да се възползва от автоматичния генератор на линк с всичките ни продукти, както и от различните размери и видове банери.
За всяка реализирана продажба чрез вашия линк, ще получавате уведомителен e-mail.
Бисквитките се пазят 90дни!
Има видео туториали с HD качество, както и снимки с указанията как да се регистрирате, създадете афилиейт линк или пък проверите вашите транзакции.
!НОВО!
Интегриран е модул, който да след всеки уникален клик на вашият линк/банер.
Можете да следите всеки клиент регистриран от вашият афилиейт линк/банер.
Можете да следите всяка продажба като брой.
Новото меню е " Детайли за продажбите 2 "
Интегриран е модул, който да ви изпраща e-mail след всяка една поръчка направена, чрез вашият линк/банер.
И-мейлът ще е информативен.
В него ще се съдържа информация относно закупения продукт/и, като:
Име на продукта; Модел на продукта; Количество на продукта; Единична цена; Цена общо; Междинна сума; Информация за цена на доставка; Информация за видовете отстъпки(бонус точки, ваучер за отстъпка или код за отстъпка) и крайна цена на покупката.

НОВО -> Вече предлагаме таблети, лаптопи, комютърна перферия, кухненски ножове, роботи за почиствтане и други техники като за тях комисона е 1% от всяка продадена стока!

Ако имате въпроси пишете в темата или на ЛС, а може и на контактния e-mail
[email protected]

Поздрави и успех
 
Последно редактирано:
Интересна тема и много добро предложение за всеки имаш сайт или блог, с който да монитиризира трафика си. Като гледам сайта и продуктите, вярвам, че конверсията ще е добра, както и всеки афилиейт ще има не само добри доходи, но и ще успее добре да запълни празните си рекламни позиции с някой друг банер или текст линк.

Познавам потребителя лично и вярвам, че е добър партньор. Виждал съм част от продуктите и наистина са толкова хубави колкото и са на сайта. Има точно тези начини за плащане, които реално всички искаме да има. ;) Искам да пожелая успех на собственика на сайта.

И за да стане дебат, ще попитам нещо - Защо няма минимум събрани комисиони и след това плащане? Ако даваш по 15%, както пише там, реално продукти, продадени от афилиейти на стойност 20 лева, то една транзакция от 2,5 лева ще си е набутвация. Мислех, че програмата има някакъв минимум, а не на всяка продажба да пращаш пари. Не е лошо, но ePay взимат 16 ст., което на 2 лева са пари. ;)

Това може леко да се измисли, ще е удобно и за афилиейта и за теб, като програма. ;)

Успехи и много продажби. ;)
 
От: Re: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

И за да стане дебат, ще попитам нещо - Защо няма минимум събрани комисиони и след това плащане? Ако даваш по 15%, както пише там, реално продукти, продадени от афилиейти на стойност 20 лева, то една транзакция от 2,5 лева ще си е набутвация. Мислех, че програмата има някакъв минимум, а не на всяка продажба да пращаш пари. Не е лошо, но ePay взимат 16 ст., което на 2 лева са пари. ;)

Това може леко да се измисли, ще е удобно и за афилиейта и за теб, като програма. ;)

Успехи и много продажби. ;)

А ми много мислехме по този въпрос.
Решихме превода на сумите от комисиона да е през 7 дни от отчетена продажба и да е изцяло за наша сметка. Масово ние българите нямаме доверие на никого, а и на такива афилиейт програми също.
Искаме нашите партньори да ни имат доверие и се надяваме, че след като им направим превод на сумата от комисиона в най-кратък срок те ще работят с нас и за напред и ще изградим доверие в тях!

Забравих да вмъкна, че всичките продукти в сайта са налични на склад!

Поздрави,
 
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Успех! Дано има доста продажби чрез новата програма. В твоя магазинг са едни от най-хубавите реплики на из нета според мен.
 
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Успех! Дано има доста продажби чрез новата програма. В твоя магазинг са едни от най-хубавите реплики на из нета според мен.

Благодаря, надявам се!

Искам само да вмъкна една идея за хората без блог, форум или някакъв вид сайт, а дори и за тези, които имат. Може да събмитвате вашия афилиейт линк за всички продукти в социалните мрежи, като fb, tw, g+ svejo .. и всички, за който се сетите!! А чрез него Вие да получавате комисиона, това е много интересен и лесен начин да изкарваш пари, като го предоставяш на приятели и познати в социалките.

Поздрави,
 
Re: От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Благодаря, надявам се!

Искам само да вмъкна една идея за хората без блог, форум или някакъв вид сайт, а дори и за тези, които имат. Може да събмитвате вашия афилиейт линк за всички продукти в социалните мрежи, като fb, tw, g+ svejo .. и всички, за който се сетите!! А чрез него Вие да получавате комисиона, това е много интересен и лесен начин да изкарваш пари, като го предоставяш на приятели и познати в социалките.

Поздрави,
Да, да допълня - това може и да се отнесе и някой автор, който драскоти на технологичен блог и за тези, които правят читав и-мейл маркетинг. ;)

А аз моето ти го предложих, защото съм го наблюдавал в практиката си - събират се примерно $50 и ти ги пращат веднъж или 2 пъти седмично. Много е добре, защото те спестяват от транзакции, както и не се занимават с всеки афф. да му превеждат след всяка продажба. ;)
 
От: Re: От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Да, да допълня - това може и да се отнесе и някой автор, който драскоти на технологичен блог и за тези, които правят читав и-мейл маркетинг. ;)

А аз моето ти го предложих, защото съм го наблюдавал в практиката си - събират се примерно $50 и ти ги пращат веднъж или 2 пъти седмично. Много е добре, защото те спестяват от транзакции, както и не се занимават с всеки афф. да му превеждат след всяка продажба. ;)

Превода на комисиона го обсъдих с моя партньор и счетоводния отдел и найстина ще е по-добре да има лека промяна в това като ще изглежда по следния начин:
Превода ще се усъществява на всяко първо (1-во) и петнадесето (15-то) число от календарния месец, като минималната сума за превода ще е в размер на 50лв.

Мисля, че по този начин ще е удобно както за нашето счетоводство, така и за афилиейт партньорите ни :)

Поздрави,
 
Последно редактирано:
От: Re: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

И да го сложиш 50, как ще е добре. ;) Може да се поинтересуваш при другите как е. Но повечето са от 50$, 100$, 200$. Рядкост са случаите по 25$ или по-малко. Поне от моя опит де. :)

Заложихме го 50лв минимална сума и изпщаване на 1-во и 15-то число всеки месец. Така и за счетоводството ще е добре :)
 
От: Re: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

имам проблем . Регистрирвам се и не мога да се логна грешна парола.Пратих си нова от вашата форма и пак същото ?
 
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Привет! :)
Няма проблем с логването.
Нека обясня стъпката с регистрацията. Влизаш, регистрираш се и след това администратор трябва да одобри твоят афилиейт профил.
След като го одобри ще получиш мейл, че си одобрен и ще можеш да логнеш вече :)
Ако има някакъв проблем или имаш въпроси съм отворен да ги чуя и реша :)

Поздрави,
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Ако след НГ я има още програмата сигурно ще се възползвам : ) Но сега нямам време : ) Успех!
 
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Ако след НГ я има още програмата сигурно ще се възползвам : ) Но сега нямам време : ) Успех!

Програмата е замислена да се развива в дългосрочен план!
Добре си дошъл когато решиш :)

Поздрави,
 
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

А добре на мен защо не ми отговори каде е статистиката за импресии, кликове и печалби ?

Извинявай! Въобще не съм видял съобщението ти..
Цмс-а, който ползвам за магазина е на опен карт, а самия афилиейт на опенкарта не предлага такива статистики... За импресии би могъл и сам да си ги следиш, а за кликовете, мога аз да ги казвам.. ако искаш разбира се! Просто на този етап няма никъде модул или някакъв фикс за статистики
Аз лично работя усилено по въпроса с показването на кликовете и печалбите, за да намеря някакво решение на въпроса.

Ето отговор на въпроса ти :)

Поздрави,
 
От: Афилиейт програма за часовници, бижута и аксесоари

Така е гадничко, но тъкмо се регнах и ще пробвам 1 седмица едно сайтче на тематиката.

Одобрен ти е афф профила.. Е ми неприятно е да! За всички афф партньори, но обмислям как да се направи тази статистика.. просто не може така. Аз също съм бил и знам какво е, но се работи по въпроса ;)
И все пак го мислим за дългосрочен план и се надявам, че ще добием доверие у Вас след като мине известно време! :)

ПОздрави,
 

Горе