Афилиейт програма на форум.

kamentk

Well-Known Member
ТЕМАТА НЕ Е АКТУАЛНА!!!


След като предишната ми тема не даде резултат. Решех да формулирам по-ясно нещата и да направя така, че от идеята ми да може да се възползват хората.


Каква е тематиката на сайта?

форум на тема образование

Кой е сайта

премахнат от автора.

Към кого е насочена офертата?

Предимно към собственици на образователни сайтове и форуми на всякаква тематика, но разбира се всеки е добре дошъл и може да се възползва.

Какво трябва да правя?
Да споделяте рефералния си линк по подходящи начини, така че да се привличат РЕАЛНИ потребители, а не лица пишещи във форума под някаква форма на заплащане от ваша страна.

Мога ли да използвам фейсбук страници?
Да, разбира се. Може да публикуваете рефералния си линк във фейсбук или други социални мрежи.

Какво печеля?
Печелите 2 лв за всеки потребител регистриран през ваш реферален линк и достигнал до 150 точки в моя форум.

Как се достигат 150 точки?
Чрез публикуване на мнения. Достатъчни са отговори в съществуващите теми и ще се натрупат доста повече.
Ето линк към темата в която пише при какви действия се получават точки. Сами можете да направите дметка че за първото логване и едно връщне, за да отговори в темите в които е писал един потребител ще събере точките. http://forum.obrazovani.info/viewtopic.php?f=12&t=20

Кога се изплащат комисионните?
В края на всеки месец ръчно се преглеждат всички акаунти които са се регистрирали през ваш линк. Тези които са достигнали 150 точки се проверяват допълнително. След това се изплаща комисионната чрез еPay или Paypal, за това ще се разберем с вас. Тези потребители които не са натрупали 150 точки си остават ваши реферали до приключване на кампанията и ако след няколко месееца съберат въпросните точки тогава ще получите комисионната сума.

Разполагате ли с текстове и банери с които по-лесно да промотираме форума?
С текстове не разполагам, но при веше желание мога да напиша такива, а с банери разполагам, но не са най-красивото нещо, но все пак могат да са ви от полза.

Как да се включа?
Регистрирате се във форума към който е даден линк по-горе. От контролния панел можете да вземете рефералния си линк и да започнете да го разпространявате. След това е добре да се свържете с мен, за да се разберем как ще ви изплащам комисионните.

До кога ще е активна кампнията?
За сега планирам да е активна до 31.12.2014г, като след това няма да изплащам комисионни за потребители преминали границата от 150 точки. При успех на кампанията, тя ще бъде продължена, като ще бъдете известени за това, поне месец по-рано.

Трябва ли да представя методите си за набиране на трафик?
Да, за да бъде максимално удоволетворението и на двете страни е хубаво да споделите поне част от сайтовете или мрежите в които ще бъде публикуван вашият линк.

Мога ли да платя на хора за да пишат мнения и да взема някаква комисионна от това?
Не. Това е абсолютно забранено и всички които се опитват да лъжат по подобен начин просто няма да получат комисионна.

П.С. Запазвам си правото да откажа да работя с някой колега, който не преценя за коректен.
П.С.2. Запазвам си правото да не изплатя комисионната за част от регистрациите при реценка от моя страна, че потребителите са на един и същ човек, потребителите нарушават правилата на форума.
П.С.3 Ако комисионната ви се струва малка, винаги можете да се свържете с мен, за да измислим нещо по-добро.
Ако съм пропуснал нещо пишете.
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма на форум.

Напиши точно и ясно как се събират 150 точки!
 
От: Афилиейт програма на форум.

Вътре в самия форум има тема с това за публикуане в кой раздел какво се получава ще линкна към нея.
 
От: Афилиейт програма на форум.

Напиши точно и ясно как се събират 150 точки!

на всяко публикувано мнение пича ти дава 5 точки, зависи от раздела има и по 1 точка, пишеш и печелиш
 
От: Афилиейт програма на форум.

на всяко публикувано мнение пича ти дава 5 точки, зависи от раздела има и по 1 точка, пишеш и печелиш
Да. Варират. Има 1, има и 10.
 
От: Афилиейт програма на форум.

ще се пробвам
 
От: Афилиейт програма на форум.

Пиши ако имаш нужда от нещо. Тук съм постоянно на линия и скайп ще ти дам, аама не съм много активен.
 
От: Афилиейт програма на форум.

Променил съм леко условията. Искам да подчертая че е важно хората да са реални и няма да толерирам това някой да плаща на други за да пишат в моя форум. Мога да наема фрииленсъри за целта.


Ако на някой комисионната му се струва малка, винаги може да се свърже с мен и да се разберем индивидуално за по-висока, стига сайтовете/страниците/групите/ които ще използва да си заслужават.
 
От: Афилиейт програма на форум.

Интересно предложение, успех с форума
Благодаря, но интересът към програмата е 0. А Си мисля, че ако малко разбираш и имаш трафик може да се постигне добра конверсия, пък и съм написал по-горе ако комисионната ви се струва малка, а там където ще рекламирате ми се струва добро място мога да вдигна комисионната.
 
От: Афилиейт програма на форум.

Каквото и да си говорим, в България интересът към образованието, особено в Интернет, клони към 0-та. Успех все пак.

Иначе преди години имаше един форум с точки и награди, много популярен. Даже един потребител от тук го купи май.
 
От: Афилиейт програма на форум.

Да нисък е интереса, но има достатъчно хора които са интелигентни и се интересуват от тези неща.

Пък за наградите май от там я зням тази идея и я изкопирах, смятайки че ще привлече потребители с които форума да тръгне и да стане по-популярен и да достигне до заинтересованите. Ама или няма интерес съм дребни награди или към форумите. А едно време колко народ цъкаше по сайтовете за награди, направо.... Или пък по птс-тата и буксовете. Да заповядат при мен да живне форума. Пък и се печели доста лесно.
 
От: Афилиейт програма на форум.

Хайде. 15-ти наближава. Никой ли не иска да се пробва?
 
От: Афилиейт програма на форум.

И според мен идеята ти няма да има интерес. Шанса да се регне някой и да направи 150 точки е доста малък :rolleyes:
 

Горе