Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Natali

New Member
Здравейте!

Най-големият онлайн магазин за парфюми и козметика в България - Enzo.bg, от около един месец е стартирал афилиейт програма за България.

Афилиейт програмата e през "Commission Junction" (CJ.com).

Размер на комисионната:
4% от цената на продуктите, които не са на промоция или на разпродажба.
6% от цената на всички останали ненамалени продукти.


Хайде да ги подкрепим с малко БГ трафик. За начало ще им завъртя 200 000 уникални импресии :)



Да помоля модератора да премести тази тема в по-подходящия форум.
 
От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

аз па ща помоля да не се прайш на случаен посетител

пснали сте партнерска програма - супер

що се прайш на прост ами не кажеш кат бял човек - пуснахме, елате, вижте па може и да пчелем заедно

Здравейте!

Най-големият онлайн магазин за парфюми и козметика в България - Enzo.bg, от около един месец е стартирал афилиейт програма за България.

Афилиейт програмата e през "Commission Junction" (CJ.com).

Размер на комисионната:
4% от цената на продуктите, които не са на промоция или на разпродажба.
6% от цената на всички останали ненамалени продукти.


Хайде да ги подкрепим с малко БГ трафик. За начало ще им завъртя 200 000 уникални импресии :)



Да помоля модератора да премести тази тема в по-подходящия форум.

чай та цитирам... да не стане некойсакатлак
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

аз па ща помоля да не се прайш на случаен посетител

пснали сте партнерска програма - супер

що се прайш на прост ами не кажеш кат бял човек - пуснахме, елате, вижте па може и да пчелем заедно


Нямам нищо общо с тях.
Сайтовете, които правят онлайн продажби за милиони евро годишно, наистина биха дошли като бели хора :wink:
 
От: От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Нямам нищо общо с тях.
Сайтовете, които правят онлайн продажби за милиони евро годишно, наистина биха дошли като бели хора :wink:

верно?

и начи ся се регна самодасподелиш така ли?

па да знайш язе доматиту со колците го ручам... мхм и повечето птребители тука са имбесили по рождение а останалите са пили газ за закуска

па ти казувам - земи се прай на по земен да не ти зачервят дупарата
 
От: От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Нямам нищо общо с тях.
Сайтовете, които правят онлайн продажби за милиони евро годишно, наистина биха дошли като бели хора :wink:

Тоз сайт нито е най - големия нито нищо! Аз лично много редовно си купувам то тях определени продукти на които цената е нереално ниска и като потребител на парфюми си оставам адски разочарован, а за да останеш разочарован от парфюм които познаваш какви могат да бъдат причините сами се замислете :) Аз лично при тяхните цени и 6% комисионна бих бил адски доволен, но не бих рискувал афторитета си като търговец с техните продукти.
 
От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Регистрирах се, за да споделя, че вече има качествен БГ афилиейт, който е лидера на пазара за козметика и парфюми.

Споделям новината, за да се възползват тези от вас, които имат сайтове с женска аудитория.

Писна ми да гледам по българските сайтове само банерите на Гработо, как всички въртят само тях. Наистина ми омръзна това Грабо!
 
От: От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Тоз сайт нито е най - големия нито нищо! Аз лично много редовно си купувам то тях определени продукти на които цената е нереално ниска и като потребител на парфюми си оставам адски разочарован, а за да останеш разочарован от парфюм които познаваш какви могат да бъдат причините сами се замислете :) Аз лично при тяхните цени и 6% комисионна бих бил адски доволен, но не бих рискувал афторитета си като търговец с техните продукти.

И аз редовно си купувам от тях парфюми и за разлика от теб много съм доволен.
 
От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

А дропшипинг? :)
 
От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Natali, ах ти маймуно :)

Ще изчакаш правилата : 10 дни регистрация и 10 поста и тогава си пускай рекламата
 
От: От: Афилиейт програма на Enzo.bg - 4% до 6% през CJ.com

Регистрирах се, за да споделя, че вече има качествен БГ афилиейт, който е лидера на пазара за козметика и парфюми.

Споделям новината, за да се възползват тези от вас, които имат сайтове с женска аудитория.

Писна ми да гледам по българските сайтове само банерите на Гработо, как всички въртят само тях. Наистина ми омръзна това Грабо!

ти май неразбираш от дума. ся щи отворя нова фисура белкемти додеакалот у головата
 

Горе