Афилиейт програма LeadBit

jufo

Active Member
Здравейте!
На скоро попаднах на този сайт , четох мнения и коментари и повечето са положителни.
Реших да пробвам на БГ пазара с някой от техните оферти.. естествено може да пробвате и с друга държава.
Пуснах една единствена реклама във ФБ за 15$.
Имах около 600 посещения на афф линка (преди да се вдигнат цените за реклама).
От тези 600 посещения , имах 5 направени поръчки (трябва да се изчака около седмица , клиента да си получи продукта , да го заплати и да ми преведат комисионната от продукта в акаунта).
След 8-9 дни , учудващо за мен и 5-те поръчки бяха получени и приети от клиента , съответно парите бяха преведени в акаунта ми в leadbit.
За 1 продаден продукт взех 12$ (обикновено предлагат от 8$ до 12$ на продаден продукт).

Исках да споделя с Вас , тази чудесна според мен афф програма.
Просто слагаш афф линка , който ти дават и препращаш хората към него.
Някой от офертите , не са преведени много качествено на Български , но за сметка на това имате огромен избор от оферти. Всички сайтове са Single-Page .

Повечето сайтове са с козметична насоченост , има и други (примерно уред за намаляне на ток и т.н.).

Надявам се съм бил полезен и някой който има сайт с конкретната тематика на избраната оферта да се възползва от тази афф програма.

Също така , ако някой ги използва , моля да остави коментар дали е доволен.

Поздрави!
 
Може ли да напишеш какъв е минимума за теглене на парите и как плащат има ли опция PayPal?
Мисля ,че не може с PayPal.
Ето и вариантите : WebMoney, Paxum, EPESE, Capitalist, Wire Transfer

Минималното плащане е 30$ , всяка седмица.
 

Горе