Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

Stanki4

Member
Чак сега се реших да започна сериозно с афилиейта.

Малко съм на зор, до 10 дена смятам сайта да е Ъп енд Рънинг `щото имам и един ваучер за адвордс, който изтича на края на месеца. Помагайте за сайта, с коя програма да започна? Мислих за амазон и за хербалки, но като знам на амазона какви им са процентите ако не докарам хиляден трафик май няма полза :( За хербалки коя е с добра конверсия?

Опитът ми до момента е нищожен, имах акаунт в с CJ сложих тук-там някой линк но нищо не стана.
До хората с опит в този бизнес, ако сега започвахте какво щяхте да направите и как ще структурирате нещата. Мисля си сайта да е като онлайн магазин, а не под формата на блог с ревюта.

Изобщо всякакви съвети са добре дошли.

Идея: приемам персонален коучинг, и ако нещата наистина потръгнат ще му платя на тренера :) знам, че ще си остане само идея без резултат.
 
От: Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

старо и нерелативно, моля извинете.
 
Последно редактирано:
От: От: Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

А задължително ли трябва да е афилиейт, който не е БГ и да е свързан с хербал продукти и амазон?

Все още се лутам в каква ниша да е, но с БГ май хич не ми се занимава.

AdWords не можеш да ползваш за мостова страница, като афилиейт страниците например. Дори ако си късметлия да прескочиш правилата на Гугъл за използване на AdWords и си един от милионите допуснати между капките, то акаунта ти рано или късно ще бъде блокиран, до момента, в който не промениш страницата си така, че покупките да се извършват на самата страница - т.е. да трансформираш афилиейт сайта си в не-афилиейт.

Няма смисъл да си хабиш нервите и времето с AdWords за афилиейт сайт.

Ауч, това ми подейства като студен душ, смятах в началото да му пусна PPC и евентуално в по-късен етап ако захапе от SEO.
 
От: Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

пробвай с аквасорс и 30%
 
Re: От: Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

AdWords не можеш да ползваш за мостова страница, като афилиейт страниците например. Дори ако си късметлия да прескочиш правилата на Гугъл за използване на AdWords и си един от милионите допуснати между капките, то акаунта ти рано или късно ще бъде блокиран, до момента, в който не промениш страницата си така, че покупките да се извършват на самата страница - т.е. да трансформираш афилиейт сайта си в не-афилиейт.

Няма смисъл да си хабиш нервите и времето с AdWords за афилиейт сайт.


Можеш да я ползваш ако друг не я ползва само една стрница веднъж ако друг не я ползва... (а едно време ни караха да слагаме афф означение но го махнаха преди доста години) това го говоря ако ползваш директно affiliate link - targovec.com/?affiliate така банваха акунти като и други искат да рекламират съпорта разбрал не разбрал освен това трябва да им се обясняваш че са билкови продукти в някой случай



обаче може да си направиш твой си сайт да сложиш банери и текстова реклама и да си го въртиш колкото си искаш

стига програмите да не нарушават правилата на адурдс
 
От: Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

В крайна сметка мога ли да въртя афилиейт сайт през адуордс-а или не?
Не говоря за блог с няколко линка или банера, а за сайт изцяло с афф. продукти, като този thisiswhyimbroke .com, и няма да рекламирам страницата на търговеца а моя си сайт.
 
можеш да въртиш блога а това че има афф на него няма проблем стига рекламите който се показват да спазват добрите бизнес практики и всичко написано в AdWords Policy Center http://support.google.com/adwordspolicy/bin/answer.py?hl=en&answer=1316548&rd=1

Специално за афилейт - може дори с афилиейт линка вече (преди само един можеше да ползва едно урл) сега на всички ще вземат парите :lol: криза е
http://support.google.com/adwordspolicy/bin/answer.py?hl=en&answer=45068

Внимавай за - Трейд Марк Полиси че някой компании много се дразнят
http://support.google.com/adwordspolicy/bin/answer.py?hl=en&answer=6118

Надявамсе че не те отчаях, и още нещо забелязах може да им питаш в нюз групата дали виждат нещо проблемно в сайтата ти ако те притеснява
 
От: Афилиейт сайт за 10 дена + спешна помощ!

Понеже се чудиш..
Предлагам ти да се включиш тук:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35895
Програмата е на нашия магазин и работи перфектно.. Няма какво да я хваля прочети и си прецени :)
Желая ти успех!
 

Горе