Афилией сайт

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
Сайтът се продава заедно с
ЮТуб канал с уникални рекламни клипове
две уникални видео свидетелства за ползите от продукта
ФБ страница
Г+ акаунт и страница
MySpace акаунт
Pinterest акаунт​
Всички изброенти и сайта са добре линкнати

Приходи за май - 70 долара /от 2 реализирани продажби/

Сайтът е деиндексиран от гугъл за злоупотреба с адуърдс ваучери! Екс ПР1 Екс SERP таргет позиции - 16-22
Посочените сателитни акаунти не са. Сайтът има посещения от Бинг и Яху, има по около един аф. клик дневно.

Може да бъде реиндексиран, аз нямам време да се занимавам.
Първите две стъпки за това са - да бъде прехвърлен на друг собственик, не слагайте whois protection, регистрирайте го във вашия GWT акаунт и след седмица ако не е индексиран все още - подайте сигнал за преразглеодане: понякога само това е достатъчно, ако не - + малко добри беклинка ще са.

Домейн Име | URL: хххххххх

Приблизителна Цена: $300

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: март/16/2012 март/16/2013
Уникални Посетители за Месец: до 500
Page Rank: N/A
Уникално Съдържание: Да
Система: Опън Сорс
Дизайн: Къстъм
Приходи: 70
Начини на Плащане: PayPal
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /> Домейн Име | URL: хххххххх<br /><br />Приблизителна Цена: $300<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: март/16/2012 март/16/2013<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Приходи: 70<br /><br />Начини на Плащане: PayPal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Може ли да ми метнеш линка на лично? Също така статистика за април, май и юни и продажби през април и юни.

Сори за Сандокан пакета, нещо се замотах и баш преди да ти поръчам ми купиха сайта и нямах вече нужда от пакета.
 

Горе