А сега де? Закриват ЕВРОФУТБОЛ!

eINFO.BG

Active Member
Закриват ЕВРОФУТБОЛ! Статията е директно от самият ЕВРОФУТБОЛ!
 
Последно редактирано:
Това се очакваше, все пак Еврофутбол е черепа и черепа е Еврофутбол, а като ще го скапват да е цялостно.

А това, че хиляди семейства ще останат пак без работа е наистина вярно. 800 пункта имат все пак и те наистина кретат.

Със сигурност ще изникне някой нов монополист на пазара, но е срамота, след 30 години да кажеш, че не плащали данъци...смешна история отвсякъде, това е държавата ни.

След това ще посегнат и на казината и игралните зали. Няма да има вече произволни такива "частни" , т.е. аз съм решил да си отворя игрална зала и го правя, както сега е възможно. И там ще се намърдат 1 или 2ма от горните етажи.

Те ония не са прости, в бедни времена хазарта върви яката, защото сиромаха най-лесно се лъже.
 
Жалко че си отива един легендарен бизнес в България...Беше си много яко да седнеш с кафенце, да си пуснеш Висшата лига, да си следиш числата и да си лафите с аверите..
 
Жалко че си отива един легендарен бизнес в България...Беше си много яко да седнеш с кафенце, да си пуснеш Висшата лига, да си следиш числата и да си лафите с аверите..
И да си умножиш парите по нула, никога не съм печелим ама нито веднъж
 
Да, но според мен ина нужда от такова "кафене" и който иска да ходи, да си гледа мачове и да си залага, а не да го прави на черно или в сайтове без да има социален контакт с други хора интересуващи се от спорт и залози.
 
Не е новина това.
Още преди 3 седмици Ц. Найденов предлагаше частта, която имат вътре семейно (19%, ако не се лъжа) за 2 евро. :D
 
Всичко работещо и добре печелившо ще се заграби или закрие според мен.
 

Горе