Продава се: БГ Трафик

mbox7

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,

продавам БГ трафик. Можете да изберете следните настройки за всеки потребите:

- време на престой на сайта ви
- брой импресии

Цени и повече информация на ЛС
 
От: БГ Трафик

Прати ми повече инфо за това по какъв начин, ще го предоставиш този трафик и цена естествено.
 
От: БГ Трафик

Ти сериозно ли? :-o
Здравейте,

продавам БГ трафик. Можете да изберете следните настройки за всеки потребите:

- време на престой на сайта ви
- брой импресии


Цени и повече информация на ЛС
 
От: БГ Трафик

И тоя трафик е фалшив естествено.Ти ми дай няколко хиляди БГ IP адреса и аз ше ти продам "качествен" БГ трафик ,дори Гугъл аналитика ще го лови.:confused:
 
От: БГ Трафик

Трафика, който предлагам се лови от Гугъл аналитикс :)
 
От: БГ Трафик

Сега кажи, че и по АдСенс ще цъкат :)
 
От: БГ Трафик

Нещо май почна да ме съмнява ... даже и съобщение не прати с това, което те помолих :/
 
От: БГ Трафик

Изпратил съм инфо на всички, които го пожелаха :)
 
От: БГ Трафик

За какво може да се използва този трафик ? Освен за тварене на сървъра, разбира се.
 
От: БГ Трафик

За какво може да се използва този трафик ? Освен за тварене на сървъра, разбира се.

е как за кво - да си продадеш после "посещавания" сайт на някой баламурник, ти пък :clap:
и това е най-елементарното за което се сещам...
 
От: БГ Трафик

Може ли без излишен спам? Има хора, които се интересуват от подобно нещо и съм им казал как стоят нещата.
 
От: БГ Трафик

Може ли без излишен спам? Има хора, които се интересуват от подобно нещо и съм им казал как стоят нещата.

без спам - в продавалник
плюс това ти вдигам мушенгийската тема - трябва да си доволен
плюс плюс това - отговарям на въпрос, конкретно по темата :)
 
От: БГ Трафик

Добре де, ама дай малко повече инфо в темата, какъв е този трафик ? От къде идва ? Въобще осъзнават ли хората, че са в сайта ми ? Ще ми кликат ли на рекламите ?

Нищо не става ясно.
 
От: БГ Трафик

И аз бих искал повече инфо и ако може наистина и в самата тема да има малко повече инфо за какво става дума...
 

Горе