БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Maji92

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте!
От много време насам облмислях каква нова услуга да предложа и сега виждам, че доста хора предлагат инстаграм последователи и други та:

Първите 3ма печелят по 100 лайка на снимка ИНСТАНТНИ или 100 последователя на профил ( до 5-10 минути ще ги получите )!


Какво се иска от вас?

ДА ПУСНЕТЕ ЛИНК КЪМ СНИМКАТА В ТЕМАТА И НОМЕРА НА ХАРЕСВАНИЯТА НА СНИМКАТА ( може и скрееншот ) но трябва да има поне едно харесване

В замяна се иска да си дадете ИСКРЕННОТО мнението за услугата!

Бонус от мен за празниците ( 2ри подарък ) за 1вите 10 писали ще получат 20% ( еднократна ) отстъпка от ВСИЧКИ пакети в бъдещата услуга!


Поздрави и до скоро!
М!

Едит1: Добавена възможност за втора възможност за избор 100 последователя на профил безплатно!
 
Последно редактирано:
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

С фейсбук, можеш ли? Ако можеш, ето:
facebook.com/photo.php?fbid=859616647489679&set=a.100534556731229.571.100003240541274&type=3&theater
Давам я 29 харесвания.
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Безплатното е за Инстаграм! Но услугата ще вклучва и харесвания на фейсбоок постове снимки :)
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

instagram.com/p/_9RGNQL5v8/?taken-by=binev98
Добре, ето давам я с 1 харесване :D :D
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Понеже явно няма много интерес за харесвания на снимка добавих възможност за избор:

100 харесвания на снимка в ИНСТАГРАМ или 100 последователя в ИНСТАГРАМ


САМОЕ 2 БЕЗПЛАТНИ ПАКЕТА ОСТАВАТ!
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Хмм.. човека си разбира от работата народе. Пускайте се! :)
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Какви са харесванията? От българи ли? Ако да, имам интерес.
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Активни ли са последователите? Какви държави? Чакам оферти за 20к, 50к, 100к.
Имай на предвид, че зная как вървят цените ;)
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Какви са харесванията? От българи ли? Ако да, имам интерес.

Здравей, за съжаление не са български, а сачуждестранни феновете.

Активни ли са последователите? Какви държави? Чакам оферти за 20к, 50к, 100к.
Имай на предвид, че зная как вървят цените ;)

Добре щом знаеш как вървят цените ми изпрати на лично скайп и какво те остройва, аз ще ти върна каква цена смятам аз да предложа тук във форума.

Няколко човека видях да предлагат цени XXлв., а моята ще е по-ниска X но за момента още не съм я фиксирал точно. Така като говорим с тем ще мога и аз да съм сигурен, че цената е ок!

Все още има две проби по 100 ако някой ги иска да си казва! БЕЗПЛАТНИ СА!
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Нвка пробвам тогава 100те последователи в инстаграм :)
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Ако е останало ревю - нека да пробвам и аз услугата.
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Има точно 2 ревюта
Пуснете линк тук и напишете колко последователя / харесвания има в момента в който вие публикувате и аз ще свърша работата веднага когато видя линковете
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

@instagnature2015 - 963 followers - за добавяне на последователи.
 
От: От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

@instagnature2015 - 963 followers - за добавяне на последователи.
Видяно в 17:40 964 последователи
Завършено в 17:47 1071 последователя
Надявам се ще си доволен и чакам мнение

ОСТАВА САМО ЕДНО БЕЗПЛАТНО РЕВЮ КОПИЕ!
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

В действителност получих въпросните последователи. Почти веднага след публикуването на данните.

Повчето са недействителни профили с минимален брой последователи, без публикации и снимки и имена, същевременно със много други следени от тях профили. Разбира се има и профили които изглеждат реални. По-голямата част от тях са на индийци, но има и няколко европейци.

Предполагам, че в някакъв момент те ще ънфололнат, но това ще мога да коментирам след време. Не знам и как вдигането на 100 последователя за минути се отразява на страницата, но предполагам, че не е проблем.

Не вярвам да има кой знае колко много конверсии от тази аудитория, но може и да греша. Ще направя няколко поста и ще коментирам по-подробно.

Ао цената е ниска - до 4-5 долра за 1000 последователя бих използвал услугата и във платения и вариант. Ако е по-висока, на дали бих си закупил пакет, тъй като не вярвам че ще се изплати.

След няколко дни ще дам по-конкретни отзиви, но за момента е това.

Предполагам, че последователите се правят от сайт за размяна на последователи/харесвания.

Хоресванията предполаагам, че стоят по-добре, но тези последователи общо взето са само за бройка.
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

В действителност получих въпросните последователи. Почти веднага след публикуването на данните.

Повчето са недействителни профили с минимален брой последователи, без публикации и снимки и имена, същевременно със много други следени от тях профили. Разбира се има и профили които изглеждат реални. По-голямата част от тях са на индийци, но има и няколко европейци.

Предполагам, че в някакъв момент те ще ънфололнат, но това ще мога да коментирам след време. Не знам и как вдигането на 100 последователя за минути се отразява на страницата, но предполагам, че не е проблем.

Не вярвам да има кой знае колко много конверсии от тази аудитория, но може и да греша. Ще направя няколко поста и ще коментирам по-подробно.

Ао цената е ниска - до 4-5 долра за 1000 последователя бих използвал услугата и във платения и вариант. Ако е по-висока, на дали бих си закупил пакет, тъй като не вярвам че ще се изплати.

След няколко дни ще дам по-конкретни отзиви, но за момента е това.

Предполагам, че последователите се правят от сайт за размяна на последователи/харесвания.

Хоресванията предполаагам, че стоят по-добре, но тези последователи общо взето са само за бройка.

Както ти написах и в коментара за репутацията:
"Благодаря за УНИКАЛНОТО РЕВЮ"

Да доста от последователите са такива, но не зависи от мен, но в бдеще се очаква да оправят това и да започнат да изглеждат по-добре, но това не пречи с нищо. Те пак могат да харесват постовете ти :)

Почти няма да има ънфолол заради това че не са добавени по начина който спомена, а по различен.

Проверих спецялно и не намерих някой някъде да се е оплакъл, че са му баннали профила за добавени последователи в инстаграм, също така всичко може да се прави бавно и спокойно за да не изглежда подозрително!

Цената ще е между 3-5$ за последователи и 4-6$ за харесвания! ( не забравяй за 20те процента отстъпка на 1вата поръчка )
Също ще направя и тест за туитър.

Интересно ми е да видя каква ще е промяната при теб в харесваемостта!


ПС: Виждал съм платени ревюта за услуги и сега виждам твоето честно и лично ревю та съм ти много много благодарен за него!
 
Последно редактирано:
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Все още има едно ревю копие. Ако никой не го вземе до 24 часа ще му изтече срока на годност!
 
От: БЕзПЛАТЕН ТЕСТ на нова услуга за 1вите 3ма!

Обявявам темата за закрита!
Вече няма безплатни копия!

Ако някой иска да се възолзва от услугата вече е валидна и скоро ще има публична тема !

Поздрави
М!
 

Горе