Базово изграждане на връзки

beginerseo

New Member
Здравейте, съфорумници в това време на пандемията и свободното време което имам, предлагам публикуване на връзки в директории и форуми.
Също така мога да предложа , разпространение или по скоро спам във фейсбук групи на ваши сайтове, писане на коментари от 2-3 профила , фейсбук и google. Ако сте заети да кореспондирате със собственици на сайтове имам и голям списък със събрани оферти за публикуване на статии в различни сайтове и на различни цени.

beginerseo

New Member
Имам свободни позиции за изграждане на връзки по български директории или оставяне на линкове по форуми.
Мога да предложа списък с около 600 сайта в които може да рекламирате със статия с линк.

beginerseo

New Member
Предлагам: одит на вашият сайт, Подбор на ключови думи и семантика , СЕО консулатация и анализ, Link-building (изграждане на връзки),анализ на сайта, UX – user experience(Потребителско изживяване),Анализ на конкурентите, сео стратегия.
Разполагам и с голям списък със сайтове за платени публикации, там цените варират от 10 лв до 1000++лв. списъка съдържа: сайта, връзка с него и цена. (може и само списъка да се продаде)

Последно редактирано:

erosbg

Active Member
Имам свободни позиции за изграждане на връзки по български директории или оставяне на линкове по форуми.
Мога да предложа списък с около 600 сайта в които може да рекламирате със статия с линк.
Пратете списъка моля.

999888

Member
Трябват ми линкове за сайт в Ирландия. Евентуално от други англиискоговорящи страни.

Горе