Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

dintronix

New Member
Бат'Бойко заспа на връчването на Нобеловите награди?

Очевидно изморен от рязането на лентички в България, супер бойко се отдаде на заслужена дрямка, точно в най-неподходящия момент.
И като истински Бай Ганьо успя да изложи себе си и страната си на високо равнище.
:rolleyes:
Премиерът Бойко Борисов заспа на първия ред по време на връчването на Нобеловите награди в норвежката столица Осло. Тази скандална информация взриви социалните мрежи, предизвиквайки вълна от възмущение и сарказъм.

Гафът на премиера бил уловен от камерите, предаващи пряко церемонията по награждаването.

Те за дълго се спряха на българския премиер, който сякаш се бе унесъл, но в последствие стана ясно, че той се е занимавал с телефона си, пишейки SMS-и.

Холандският премиер Марк Рюте, явно озадачен от поведението на българския си колега, в един момент дори полюбопитства с какво толкова е заето вниманието на Борисов.

Внезапните ръкопляскания стреснаха премиера, който също започна да ръкопляска, но единствен от присъстващите беше затруднен от телефона, който стискаше в ръка, заради явно неотложните SMS-и.
rrrrr-rrsrsrr-rrrrr_e9d2838d80.jpg

Read more: http://europe.actualno.com/Bojko-za...-nagradi-Video-news_409713.html#ixzz2EgK1vZSg
има и видео
:)
 

Прикачени файлове

  • rrrrr-rrsrsrr-rrrrr_e9d2838d80.jpg
    rrrrr-rrsrsrr-rrrrr_e9d2838d80.jpg
    27.8 KB · Преглеждания: 4
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Само едно уточнение, забелязвам си започнал да употребяваш образа на Бай Ганя, описвайки хора, след като публично те изрисувах като един такъв...

А и виждам продължаваш да си.
А замисляш ли се този човек дали има твоето безделие, и как му минават 24-те часа?

Някое стихче, ой ти меланхолични лирико опиянен?
:)
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Като не разбира езика, поне да подремне малко на церемонията.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Монев, що се слагаш на сяка манджа мерудия, не моа да разбера
Кат' те виждам колко ти е капацитето, досега да бях те поставил на мястото, ама щот не ми се занимава с идиоти, дето се праят на интелигенти
Мноо си прост мойто момче, досега не можах да разбера каква позицията ти по национални и политически теми
Може би защото нямаш никаква позиция, а само се дръвчиш на такива, които са те ужилили, с мнението си
Кротувай си и нема да те закачам за простотиите, които бълваш
Сам беше казал, че като те скастря в някоя тема и репутацията ти почервенява, а аз досега не съм ти бил червено

Майтап бе, пиши си кот си искаш, даже е по-интересно като отговарям на неандерталци от Албиона
Ама туй за Бай Ганя, земи прочети че мой да се разпознаеш
:rolleyes:
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Ще спи и ще пише смси - какво да прави, те въобще знаят ли, че до тях стои човек от ЕПОН и СИК? Пък и да, не знае английски, все пак последната книга, която е чел е ВИНЕТУ
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Алане, не си прави кумири и го махни този аватар, че като го видя, направо ми се драйфа
Туй дет'си го сложил за аватар е най-безгръбначното животно на политическата сцена
За власт може да да си нагоди и принципите и политическите виждания, че даже и сексуалните наклонности
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Отивате на 00:59:43 и гледате как камерата го снима да дреме.
http://www.youtube.com/watch?v=5sXWuwWEHbY

Ето картинката с максимална резолюция:
2012_12_11_013517.jpg


Още малко смях с водещите коментари към клипчето:
2012_12_11_013700.jpg


Ако си мислите, че просто е навел глава. Не е! Наистина спи. Това се разбира от предходния кадър, където всички ръкопляскат, а той не мърда от стола.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Go easy on the poor guy. The whole audience was bored to tears. Luckily for him he couldn't understand a word.
Всички са отегчени от речта. Единствено Бойко не е разбрал нищо и спи. :lol:
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

АХАХАХАХАХ бива ли такъв резил, бе... :lol:
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

не знам за вас, но аз лично наистина съ отекчен, а иначе добре че поне се е сетил да има телефон в ръка и после се вижда ясно телефона :)
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Важна е гледната точка :p ... човекът си цъка на телефона:

523952_36054024.jpg
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Тая снимка някак си предизвиква успокоение и удовлетворение, а дано спи дълго...дано дано :D
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Щеше да е смешно ако не беше жалко.

Жалко като цялата партия от бивши мутри, като цялата им икономическа политика водена от човек дето не знае по каква работа е финансов министър, жалко като състоянието на дребният и средният бизнес в тази държава.

Жалка работа.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

А как само медиите покриха инцидента... Автоцензура в действие.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Тест - Жалки политици, жалки медии - Жалка история - Свидетели сме на нов вид политическа партия изградена от Тефлонови Политици - По тях нищо не се лепи - Толкова неща излезнаха на яве, толкова гафове направиха и всичко си минава и заминава все едно не е било.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Ето какво е правил на наградите. :mrgreen:

543980_3541507794763_33712444_n.jpg
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Уморен е супербойко от мандата
па заспа юнашки, баш лауреата
и сънува, че награда тиква са му дали
но наяве в Осло всички му се смяли
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Попитах те преди 2 дни нещо, мисля не си ми отговорил.

Мислиш ли че този човек какъвто и да е има твоето безделие, и как му минават 24-те часа ?
 

Горе