Бактерии в еякулат

eshk0

Member
Здравейте колеги,

реших да пиша тук, тъй като голяма част от форума са мъже.

Имам проблеми с п*ниса! Та да започна с историята ми!

Август месец имах болки в тестисите. Леко зачервяване, сърбеж и парене около главичката. Ходих при уролог, прегледа ме всичко е ок, после бръкна за простата и реши, че простата е възпалена и оттам са болките.
Каза, че трябва да пуснем антибиограма и да видим какво е, що е. Пусна ме в Хасково (от Кърджали съм) при д-р Гузгунова (за нея тук чувам, че почти винаги откривала нещо). Пуснах в началото на Август посявка на еякулат с антибиограма и след 3 дена взимам резултатите, и айде имам уреаплазма и стафилококи. Така, урологът ми изписва антобиотик Медофлоксин 200мг. Пия ги 45 дена и чакам 15-20 дни и отново пускам същите изследвания.
Обаче този път излизат някакви други бактерии! Без да имам полов акт с друга!!! Уреаплазмата си седи, стафилокока го няма, новите "придобивки" са трихомонас, трипер (neissena) и още една бактерия, която не можах да я прочета!
Отидох днес отново при уролога, изненада се като видя новите изследвания и веднага; имал ли си полов акт с друга? (айсикт*р) Изписва ми веднага лечение, както следва.

10 дена Gentamicyn 80 mg инжекции - сутрин вечер
40 дена антибиотик Tubocin - 3x1 (нямало нужда от пробиотик)
10 дена Flagyl - 3x2

Направо съм възмутен!!!

После реших да посетя друг уролог.
Ходих при него, разказах какво се е случило. Той ми каза, че тази леларка (лаборантка) Гузгунова, все откривала нещо. Нямало пациент който, да не е заразен с нещо, ако ходи при нея да си пусне изследвания :shock:
Прегледа ме внимателно човека на ехограф, каза всичко е нормално и да не вярвам много на тия изследвания от въпросната др. Гузгунова. Той пък ми изписа следното:

антибиотик Azitrox 500 mg - 2x1 - 3 дни, и калиев хиперманган или калиев перманганат (не го помня точно). Да го разтворя във вода, и да потопя члена си за около 10-15 мин. в продължение на 10 дни.

Въри разбери сега, кой по каква логика работи, разбира от професията си :shock: Направо станах като опитно зайче в последните няколко месеца!
Не искам пак напразно да пиш антибиотици, да ми бутат инжекции. :(
 
От: Бактерии в еякулат

Човек, отивай при трети, ама в голяма болница - София, Пловдив, Варна, без да казваш какво са ти казали предните двама. С тая работа шега не бива!

Също трябва да си 100% сигурен в партньорката си, да не би пък тя да ти носи тея бонуси?
 
От: Бактерии в еякулат

Човек, отивай при трети, ама в голяма болница - София, Пловдив, Варна, без да казваш какво са ти казали предните двама. С тая работа шега не бива!

Също трябва да си 100% сигурен в партньорката си, да не би пък тя да ти носи тея бонуси?
С партньорката съм сигурен 100%! Вече сме заедно 9 години, догодина живи и здрави и брак ще има. Странното е че, при нея няма никакви симптоми, а сме правили колко години секс без презерватив!!!
Утре имам уговорка с кожно-венерически лекар от Пловдив, преди съм ходил при него и ми направи добро впечатление. Ще му покажа резултатите, и даже мога да си пусна нови изследвания в лаборатията на Писанец.
Някой от Пловдив ако може да препоръча добър уролог, ще е още по добре и с него да се консултирам :(
 
От: Бактерии в еякулат

Не е нормално да ти откриват разни бактерии в еякулата без да има откъде. Да не би партньорката да кръшка? Тя не е задължително да има симптоми, за да те заразява. Да си направи изследвания и тя. Иначе, отивай в някоя нормална болница или частен кабинет. Проучи кой е най-добър близо до теб и бегом.

И друг въпрос - анален секс без презерватив има ли? Сещаш се, че там има всевъзможни гадове, които могат да ти причинят всевъзможни проблеми.
 
От: От: Бактерии в еякулат

Аз мога да ти дам номер за София, ако си решилл Да ги е:)а в "докторите" дето те мотаят
Прати ми го, мога и до там да ходя, само и само да се оправят нещата.

Не е нормално да ти откриват разни бактерии в еякулата без да има откъде. Да не би партньорката да кръшка? Тя не е задължително да има симптоми, за да те заразява. Да си направи изследвания и тя. Иначе, отивай в някоя нормална болница или частен кабинет. Проучи кой е най-добър близо до там и бегом.
И на нея ще и направим изследвания другата седмица.
@magnit

attachment.php


дано не изпаднеш в моята ситуация, че ще бъркаш всичко!

Предприемач.ком: Webmaster's Off Topic
Тук можете да си говорите за всичко :)
 

Прикачени файлове

  • efdfcdc3b54f8cdba28ab240aaf89a42.jpg
    efdfcdc3b54f8cdba28ab240aaf89a42.jpg
    7.7 KB · Преглеждания: 222
Последно редактирано:
От: От: От: Бактерии в еякулат

@magnit

attachment.php


дано не изпаднеш в моята ситуация, че ще бъркаш всичко![/QUOTE]

Пич, и да изпадна в твоята ситуация, бъди сигурен, че няма да занимавам широката аудитория тук с моите кожно венерически болести!
Съжалявам Брато, но това е много личен и интимен проблем и просто мисля, че мястото да го обсъждаме не е тук!
Наистина, няма нищо лошо да се говори за всичко в този форум, но нека то да е свързано с бизнес и предприемачество. А в последно време забелязвам, че форума се препълни със всякакви абсурдни теми и когато ми потрябва да потърся нещо полезно, все се натъквам на спам и плява...
Пожелавам ти успех и скорошно оздравяване!
 
От: От: От: Бактерии в еякулат

Що пък да не пита!? Човека се е обосновал още в началото на поста и е напълно прав. Според мен получи адекватни насоки от колегите тук.


@magnit

attachment.php


дано не изпаднеш в моята ситуация, че ще бъркаш всичко!

Пич, и да изпадна в твоята ситуация, бъди сигурен, че няма да занимавам широката аудитория тук с моите кожно венерически болести!
Съжалявам Брато, но това е много личен и интимен проблем и просто мисля, че мястото да го обсъждаме не е тук!
Наистина, няма нищо лошо да се говори за всичко в този форум, но нека то да е свързано с бизнес и предприемачество. А в последно време забелязвам, че форума се препълни със всякакви абсурдни теми и когато ми потрябва да потърся нещо полезно, все се натъквам на спам и плява...
Пожелавам ти успех и скорошно оздравяване![/QUOTE]
 
От: От: От: Бактерии в еякулат

@magnit

attachment.php


дано не изпаднеш в моята ситуация, че ще бъркаш всичко!

Пич, и да изпадна в твоята ситуация, бъди сигурен, че няма да занимавам широката аудитория тук с моите кожно венерически болести!
Съжалявам Брато, но това е много личен и интимен проблем и просто мисля, че мястото да го обсъждаме не е тук!
Наистина, няма нищо лошо да се говори за всичко в този форум, но нека то да е свързано с бизнес и предприемачество. А в последно време забелязвам, че форума се препълни със всякакви абсурдни теми и когато ми потрябва да потърся нещо полезно, все се натъквам на спам и плява...
Пожелавам ти успех и скорошно оздравяване![/QUOTE]
Темата е в раздел ОФФтопик, та какъв по-точно ти е проблема? Значи нямаш против жена в кензис да ни трови форума с глупостите си 100 страници, докато една полезна тема те дразни?
 
От: Бактерии в еякулат

Мислих да не пиша по темата защото не съм лекар, но искам да ти кажа само едно не търси вина в момичето, причините може да са хиляди, даже да не е свързано с това де си навирал шмайзера.
Иди на добър уролог и се моли да не кажат Хроничен простатит, че до колкото съм чувал няма оправия, прочети в нета има много по темата за Хроничен простатит, но както казах не съм лекар да слагам диагноза , може да е някоя забежка дето не си признаваш и след няколко широкоспектърни антибиотика предписани задължително от уролог да забравиш за проблема.
 
От: Бактерии в еякулат

Ходих днес на 2 уролога, утре също ще отида ОТНОВО на кожно венерически и уролог в Пловдив! Не си измислям сам проблеми и лечения. Просто реших да попитам тук, може би някой е имал същия проблем и да е наясно с нещата или поне да знае някакъв добър уролог, но уви. Много от хората си правят т*шак с другите. Дано никога да не изпаднат в такова положение, че аз направо си съсипах псиката в последните месеци, особени с тия нашите лекари - касапи :mad::(
 
От: Бактерии в еякулат

Пусни хаштаг във Фейса, и ще направиш трафик
Съжелявам, че не мога ти помогна с друг савет
 
От: Бактерии в еякулат

Ходих днес на 2 уролога, утре също ще отида ОТНОВО на кожно венерически и уролог в Пловдив! Не си измислям сам проблеми и лечения. Просто реших да попитам тук, може би някой е имал същия проблем и да е наясно с нещата или поне да знае някакъв добър уролог, но уви. Много от хората си правят т*шак с другите. Дано никога да не изпаднат в такова положение, че аз направо си съсипах псиката в последните месеци, особени с тия нашите лекари - касапи :mad::(

Пич, не се ебавам с теб. Но помисли логично, и да е имал някой от нас подобни проблеми, дали ще ги сподели тук, за да станат обществено достояние?!
По добре "почукай" в puls.bg, има форум и много полезни мнения... http://www.puls.bg/health/sex/mujko-zdrave/news_21241.html . Поздрави!
 

Горе