Предлагам: Банер реклама за продукти за България в 12 регионални сайта.

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.

Макар малко оплетеното заглавие, това което исках да кажа е, че предлагам в няколко регионални сайта (с един бонус), банер реклама за всеки, които продава нещо в страната - бижута, тениски, части за коли ако щете, няма значение за мен.

Внимание!

Преди да пишете и искате информация, имайте предвид:
- Общо посещенията на всички 12 сайта са около 100 до 120 уникални на ден!
- 11 сайта са на .info, 1 .net
- Показателите на сайтовете са ниски, но посещенията които получават са изцяло от google или запазени сайтове.
- Домейните са на по минимум 2 години (сигурен, до някъде :D )

Цена - 20лв за всичките 12 сайта за 12 месеца. Може да поставите банер (страничната лента или някъде из страниците).
Приемам плащане основно в Paypal, може и банка.
Сайтовете, ще дам на лично съобщение. Сайтовете са изключително семпли, слабички, затова и цената е такава. Не очаквам да забогатея от тях, но са хубави места за реклама.
 
Последно редактирано:
Понеже много искам да ви взема парите :p:p

Първите 3ма записали се в темата, получават предложението на цената от 25лв!



Условие - записвате се, ако ще го ползвате. Глупости от сорта на "Ама аз имам един проект, за после ще ми е" - не толерирам!
 
на каква тематика са сайтовете, може ли списък на тях ?
 
Първият бонус вече е взет. 10 от линковете имат и беклинк от wikipedia (малко пресен още, но е там ;) )
 
Добавен още един сайт, като вече са 12 сайта и то на същата цена.
Остана само един пакет от намалената цена. Кои ще е печелившият?
 
Ма не са бутайте, има място за всички :D Тука се плаща за добавяне на сайтове в директории, което вече бих казал, че никаква работа не върши, аз каква услуга предлагам на същата цена, пък вие :D :D
 
Добавени са още линкове към сайтовете. Вече има повече потребители, TF е вдигнат, няма как да не си заслужава услугата.
 
Здравейте, интересува ме в кой сайт ще е банера, колко импресии и колко клика би имало за примерно 1000 лв. на месец.

Емейл за обратна връзка: [email protected]

Благодаря за информацията!
 

Горе