Банково извлечение/справка на Английски език

ivo1017

Active Member
Здравейте. Интересувам се дали знаете банка, която предлага извлечение от сметка или справка, където името и адреса да бъдат на Английски език. Ходих в Fibank, но там ми казаха, че издават само на кирилица. Трябва ми като средство за вертификация на адрес за payment processor. Не е PayPal.

Друг вариант е също сметка от телефон, но на Теленор отново са само на кирилица, като си гледах PDF фактурата. Някои да се е сблъсквал с подобен проблем и да е намерил решение?
 
От: Банково извлечение/справка на Английски език

Paypal признават на кирилица, но те пращат на руския си отдел да проверяват, вероятно имат българи работещи там, но и ти си прав, че банка вадеща стейтмънт на английски не съм видял.
Записвам се за темата, може би някой ще предложи нещо.

EDIT: Сетих се за вариант с превод от заклет преводач, който може да удостовери истинността на документа.
 
От: Банково извлечение/справка на Английски език

Както каза колегата по горе, взимаш си такъв дикумент на български език и след това отиваш във фирма за преводи и легализация, където да го преведат и заверат. Доколкото знам paypal признават така представени документи и няма да имаш проблеми
 
От: Банково извлечение/справка на Английски език

Ако си получавал пари от AdSense по Wester Union ти ги пише имената и адреса на латиница ;)
 
От: Банково извлечение/справка на Английски език

А какъв е проблема да приложиш легализиран превод на Английски и двата документа да вървят заедно?
 

Горе