Батерия на IPhone 6

Дискусията в 'Webmaster Help - Секцията на Експертите' стартирана от Mihaela Dimitrova, Май 16, 2018.

Тагове:
  1. Mihaela Dimitrova

Mihaela Dimitrova Member

Рег.:
    Март 12, 2018
    Съобщения:
    32
    Харесвания:
    17
    Точки:
    8
    Здравейте!
    Вчера си купих нов IPhone 6. Заредих си батерията до 100% и започнах да си играя с него. Батерията започна да пада бързо, като курса на биткойна. През нощта го сложих и днес до момента се срина на 7%.
    На какво се дължи това? Доколкото знам батерията на тези телефони държи поне 3 дни с нормално боравене. Не, че ще ме изкара толкова, но поне 2....

2. reesspawn

reesspawn Member

Рег.:
    Февру 5, 2013
    Съобщения:
    133
    Харесвания:
    4
    Точки:
    18
    Може би e от софтуера (само предполагам) . Можеш да го обновиш на по нова версия ако имаш налична в "Updates". Защото и на мен ми се е случвало има процеси които тормозят батерията въпреки, че съм с Айфон 8
    Или това се дължи на
    https://hicomm.bg/hronika/apple-se-...deli-i-predlaga-rezervni-baterii-za-tyah.html

3. Mihaela Dimitrova

Mihaela Dimitrova Member

Рег.:
    Март 12, 2018
    Съобщения:
    32
    Харесвания:
    17
    Точки:
    8
    Дано не се наложи да взимам нова батерия.
    Препоръчаха ми да го зареждам два пъти по 12 часа. Ще видим, какво ще стане.

4. Marlin

Marlin New Member

Рег.:
    Март 31, 2014
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    5
    Точки:
    3
    Щом е нов, трябва да има гаранция! Ако продължава след обновяването на софтуера да го прави, носи им го да си го оправят. Ако наистина е нов ще да е стоял доста време, това е модел на... 3 и половина години.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice