Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

niks

New Member
"Вие, БСП -защо сте утрепали дядо ми".

Отговаряйки на питане на лидера на БСП Сергей Станишев за кадровата политика на ГЕРБ премиерът Бойко Борисов отговори с въпроса - „Вие, БСП - безгрешна партия ли сте, защо сте утрепали дядо ми".

От парламентарната трибуна той подчерта, че ГЕРБ не са имали политически школи като АОНСУ и обучения в Москва:lol: и че е естествено да допускат грешки. Но нито сме взривявали църкви, нито сме трепали хора, подчерта Борисов.

За кадрите на ГЕРБ Борисов каза, че които са сгрешили или не са добри, са отстранени и посочи за пример, че след като кандидатурата за еврокомисар на ГЕРБ не беше добра, е дадена друга и стана еврокомисар на годината. „Да и Калина също я сменихме" посочи като друг пример шефката на ДФ „Земеделие" Калина Илиева.Борисов попита експремиера Станишев защо беше махната Корнелия Нинова от заместник-министър и добави, че му е било мъчно за нея, че може би някой я е употребил.

..........

Бат Бойко така не става, на думи не вярваме те не хващат декиш а само на дела:

1. Забрана на антибългарската терористична партия БСП(БКП) и противоконституционната ДПС.

2. Приемане на Закон за декомунизация

3. Приемане на Закон за защита на държавата и отнемане имуществото на комунистическите изроди и техните потомства.

Това е бавния и несигурен начин, бързия и сигурен е :

1. Генерал Пиночет

2. Автомат Калашников

3. Стадион Българска армия

[video=youtube;HzvpxrbWpVM]http://www.youtube.com/watch?v=HzvpxrbWpVM[/video]
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Пак ли ще стреляш някой.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Няма нужда да ги разтрелваме, просто екстрадиране към континенти, където може да свършат нещо полезно, като в Африка например да ги зачислим към някои племена :)
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

На ББ като му е толкова мъка за дядо му що е кандидатствал за ченге в тази омразна ДС и що на бай Тошо му крепеше дедовия или тогава още не е знаел как са утрепали дядо му.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Много са нагли социалистите, ама нали са опозиция и няма как - навсякъде им цитират глупостите. Тоя Съсела вместо да се е заврял в кучи гъз, сега обикаля всички медии да обяснява за политически морал. Как искам да му се изкендзам на цайсите не е истина просто :)
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Аз имах един клиент в офлайн бизнеса ми на около 80 години мисля,че бешета той ми разправяше за съсела кжо мамино синче е бил и сигурно все още е.Доколкото си спомням ми каза,че има брат,който е бил тираджия
Много са нагли социалистите, ама нали са опозиция и няма как - навсякъде им цитират глупостите. Тоя Съсела вместо да се е заврял в кучи гъз, сега обикаля всички медии да обяснява за политически морал. Как искам да му се изкендзам на цайсите не е истина просто :)
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Чудно племе сме българите и славяните значи ако си мамино синче и брат ти е тираджия значи си долен лев педал. Обаче, ако нареждаш на подчинените си като банкянски хашлак да спират митнически проверки и да не закачат наши хора си Окей.
Е за това цел живот ще гинеме в мизерията
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Аз имах един клиент в офлайн бизнеса ми на около 80 години мисля,че бешета той ми разправяше за съсела кжо мамино синче е бил и сигурно все още е.Доколкото си спомням ми каза,че има брат,който е бил тираджия

Е как няма да е, тоя до 38 години не е работил никога и първата му работа е министър-председател :) Това е много извратена работа бе.... После що е нагъл. То такъв човек няма сформирана ценностна система браче, незнае слънцето откъде изгрява.... Сега за какво се бори и той незнае. Трябвало е някой да му покаже опакото на ръката навремето :) ама нейсе - комунистическо отроче, нали и баща му е бил някакъв партиен бос и той сега - министър-председател.

Ама още 1-2 годинки с тия скандали и хората нищо чудно да ги върнат. Щом след хиперинфлацията ги върнаха, съсела е нищо работа..... Аз сега нямам търпение да дойдат изборите, че ми е много интересно какъв ще е резултата. Сега като и Бойко го опетниха, да видим хората как ги нареждат нещата по важност.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Гласувах за тая тиква и ся съжалявам много.... Пълен клоун, като целия кабинет (с изключение на 1-2 министъра, които гледат да си вършат работата), ама серГея не е по-добра алтернатива със сигурност!!!

btw - пиян съм, свърши ми сесията, сори ако съм засегнал някого! :D
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Като цяло преимуществото на Герб ще се запази но няма да е вече с тази категоричност която показваха до момента ще паднат на около 30% - но дупе да им е яко ако изпуснат президентските или софийските избори.
На мен лично най ще са ми интересни назначенията на районни кметове в големите градове защото мутрата специално промени закона да ги лапне всичките но след тези скандали може да ми излезнат много криви сметките защото практиката до сега показва че който се опита да промени изборния закон да си осигури предимство яде бахура. (за справка недопускането на цара да се кандидатира за президент и въвеждането на мажоритарен елемент в последните парламентарните избори)
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Покажи ми къде съм го изтълкувал по този начин.Само представих мои мой случка
Чудно племе сме българите и славяните значи ако си мамино синче и брат ти е тираджия значи си долен лев педал. Обаче, ако нареждаш на подчинените си като банкянски хашлак да спират митнически проверки и да не закачат наши хора си Окей.
Е за това цел живот ще гинеме в мизерията
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

За следващите избори незнам,но на последващите имат всички шансове.Въпреки всичко партията им е изключително силна,дори сега,а както знаем тъй наречения''електорат'' може само за 1-2 години да се пропагандира,така че мнението му да се промени на 180 градуса.Пример-сегашното правителство.Пръкна се на бял свят за има-нема 2 години,като се има в предвид,че нямаше нищо зад гърба си,освен връзките и харизмата на ББ.Както аgainst спомена,щом след хиперинфлацията отново завзеха властта,значи всичко наистина няма вече невъзможни неща:)
Е как няма да е, тоя до 38 години не е работил никога и първата му работа е министър-председател :) Това е много извратена работа бе.... После що е нагъл. То такъв човек няма сформирана ценностна система браче, незнае слънцето откъде изгрява.... Сега за какво се бори и той незнае. Трябвало е някой да му покаже опакото на ръката навремето :) ама нейсе - комунистическо отроче, нали и баща му е бил някакъв партиен бос и той сега - министър-председател.

Ама още 1-2 годинки с тия скандали и хората нищо чудно да ги върнат. Щом след хиперинфлацията ги върнаха, съсела е нищо работа..... Аз сега нямам търпение да дойдат изборите, че ми е много интересно какъв ще е резултата. Сега като и Бойко го опетниха, да видим хората как ги нареждат нещата по важност.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Това с кадруването и нареждането на свои хора го е имало при всички правителства и то в пъти по-големи колечиства, само дето при тях никой не е бил махан. Па и нямаше кой да им извади СРСтата, затова сега им знае устата.

Тоя келеш с каскета що не извади една флашка със записите на Румен Петков и братя Галеви да видим тогава какво става из митниците и какво е скандал. А това мекере продължава да е ключова фигура в БСП.
Хиляди пъти по-черни са от Герб, връх на цинизма е да се обаждат изобщо, лелее боклуци нагли. :)

Каквото и да ми приказват - Бойко, ако само това са му обвиненията - си е направо ангелче, на фона на всеобщото ниво. Сега ако и в шенген ни вкарат, спрат АЕЦ Белене, па и магистралите направят, ще излезне че е направил повече за държавата от който и да било друг. Па ако ще да си назначи цялата рода на митницата после - бал съм го, пак ще гласувам за него :) Поне докато не дойде някой по-чист.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Найкс такава нотка долових в изказването ти. А една статистика сочи че 30% от хората гласуват за най силната партия в момента само защото е най силната не че имат някаква файда от цялата работа просто обичат да са гласували за победителя. Точно тези гласоподаватели обаче са първите плъхове които напускат кораба когато усетят че се клати. Така че след последните скандали половината от тези 30% вече се оглеждат за следващия месия.
Агейнст това със сересетата е като това кое се брои за изневяра. За изневяра се брои само когато женати те хване на кълъп. Щом са го фанали ще си сърба попарата още повече че дойде на влас с мантрата ние не сме като останалите. Освен това може би сте забравили че точно от един такъв запис на Доган мутрата яхна вълната - така че хората са казали как се радваш на шарени поли така и на гърбав хуй.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Добре,хубаво.Нeiскаме ГЕРБ,неискаме БСП,неискаме СДС.А какви са алтернативите?РЗС wtf,ATAKA:).И защо трябва да си мислим,че БГ народа залсужава читаво правителство?Заради боклуците по улиците,заради счупените обществени лапми и седалки?Или заради любимото на българина ''прееби другарче''?Каквото повикало,такова се обадило,аре стига ревахме.Това е дейсвителността.А и се съмнявам,че повечето от сериозните потребители тук чакат някое правителство да им оправи живота,както в във финансов,така и в социален аспект.И между другото няма и изгледи да се оправят,нещата в тази насока.Имам някои наблюдения сред социалната среда на тинейджърите-пълна деградация във всеки аспект.Имам сериозни опасения,че бъдещия ''електорат''(днешните тинейджъри) ще дават гласа си на партии като АТАКА.И това е напълно реалистична прогноза лично за мен.
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Щом са го фанали ще си сърба попарата още повече че дойде на влас с мантрата ние не сме като останалите.

Еми то за това се гледат делата, па който е гласувал по мантри и по говорене за пред камерите - да му мисли :) В тая държава никой не е идеално чист - особено па в политиката.

Значи то по тая логика излиза, че трябва да сменим Бойко с някой изцяло нов, щото всички де-що са минали през политиката имат да сърбат попара. Значи останаха само лайнЯне или Алексей Петров :)
Мене тая схема не ми се струва много изгодна и затова го смятам така:

Значи нареждаме ги един до друг - кой какви мърсотии е правил, съответно какви убавини е правил - теглим чертата и гледаме полезен остатък.
И който събере събере най-много - за него гласувам :)

И по тая схема Бойко излиза мноооооооооого (ама МНООГО) пред другите :) Аз затова си го тачим толкова и се ядосвам, че сега минават такива евтини соц номерца, само и само да се върне червената измет....
 
Последно редактирано:
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Бойко си е много добре дори. В нашата пропаднала държава, няма как да се пръкне някой от Марс, който да е ни лук ял ни лук мирисал, чист, като ангелче. А дори и да се появи такъв, как би се оправил с бакии, които са трупани в продължение на толкова много време, без да знае, за какво става въпрос? Именно миналото на ББ го прави силен, а не обратното, както се мъчат да го изкарат противниците му. Разбира се, че всеки си има някакво минало. Важното е, че за първи път от 20 години насам, има опит да се промени нещо. Колкото и малко да изглежда направеното, все пак това е първа стъпка, която до момента никой не се осмели да направи. Не знам за вас, но аз съм от Бургас. От както имаме кмет от ГЕРБ, градът се променя буквално с месеци. За 2 години станаха неща, които не са ставали за 40, а това няма как да не прави впечатление на всички.
Относно ГЕРБ, съгласен съм, че в партията е пълно с лешояди. За съжаление става дума сигурно за над 80%. Затова е и толкова трудно на няколкото човека, които се опитват да се нагърбят със всичко. Важното е да имат страха от Бат Бойко, а другото ще си дойде само на място.
Подиграват му се на човека, че говорил глупости и селящини. Ами да, отраснал е на село в бедност и се е трудил за насъщния, това лошо ли е? А какво да кажем за хората от опонентите му, които нито някога са работили, нито са отгледали и 1 дете (знаете за кой говоря).
За мен всички, които плюят по сегашното правителство или са засегнати по някакъв начин от промените, които настъпват или са се облагали на гърба на държавата. Третият вариант са промитите мозъци на бабите и дядовците ни, но те вече бързо оредяват не и без помощта на любимците им :)
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Евала на последните два коментара, аз само ще добавя едно:

За първи път от може би 66 години начело на държавата застават БЪЛГАРИ, макар и както вече споменаха по-горе 80-90% от ГЕРБ да са Милиционери и Комунисти важното е 10-те % на върха да са Българи а останалото е послушен пълнеж.

Я вижте какви "Българи" от руски произход ви управляват и пишат историята вече 66 години


Връщат Володя от Украйна

Братът на червения депутат Румен Петков – генерал-майор Володя Цветанов, е бил агент на бившата Държавна сигурност.Това стана ясно вчера, след като Комисията по досиетата обяви имената на висшите служители на МО през последните 20 г., които са работили за ДС.

Володя Цветанов беше назначен за военно аташе в Киев след конкурс през пролетта на 2010 г. и вече е в Украйна. Очаква се обаче сега да бъде отзован, след като военният министър вчера обеща да върне в София всички аташета ченгета. Същото ще се случи и с предложения от президента за аташе в САЩ Валентин Цанков, който също се оказа с агентурно минало. Имената на останалите аташета с картончета ще станат ясни, след като бъде обявен резултатът от проверката във военното разузнаване.

Братът на Румен Петков е бил съдържател на явочна квартира под псевдонима Меркурий за военното контраразузнаване. Вербуван е от капитан Тимур Гложенски в началото на 1984 г., когато е бил на 24 години. Володя Цветанов беше зам.-началник и началник на ГЩ на ВВС. В края на мандата на кабинета на Станишев пък бе уреден за главен инспектор на МО.
........

Ха, ха, ха само руски плевенски селянин може да си кръсти детето Володя, Тимур или СерГей:lol:
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Ето още нещо по темата: http://frognews.bg/news_31266/Voina_za_2_mlrd/

На над 2 млрд. евро се изчисляват загубите на партийно-криминалната мафия за последната година и половина. Само спрените кранчета за източване на ДДС регистрират около 500 млн. по-малко в джобовете на олигарси и бандити. От пресечена контрабанда китайско, дубайско и турско карго са предотвратени кражби на близо 200 млн. евро от такси и акцизи. Десетки милиони не влязоха в касите на алкохолните босове, Карнобат и др. заради спряната продажба на напитки с фалшив бандерол (в момента се проверяват сигнали дали президентът Първанов се е обаждал на премиера Борисов да не закача спонсорите му от въпросните винпроми, както е постъпил по отношение на Михаил Михов, нашумял в едно СРС като Мишо Бирата и „Леденика”). Други милиони са спестени от замразени изплащания по съмнително спечелени държавни поръчки.

.......
 
От: Бат Бойко: Вие що утрепахте дедо ми, що взривявахте църкви...

Найкс аз не чакам правителството да ми реши бизнес проблемите просто не искам да ми създава нови - и точно за това няма да ви уврат главите, а именно че тези записани разговори за които във всяка нормална държава вече да има поне 3 оставки мен нямаше да ме интересуват ако това правителство създаваше или поне запазваше поносима бизнес обстановка. И за да не мислите че съм голословен ето няколко примера.
- От догодина за пореден път ще смениме касовите апарати
- Осигуровките на само осигуряващите се станаха двойни.
- Национализация на частните професионални пенсионни фондове
- Намаляване на прага на безмитният внос до 15 долара
- Забрана на български фирми да продават онлайн хранителни добавки
- Непрекъснати акции срещу сайтове.

Та за пореден път питам скъпи мои Бойковисти и Гербисти кое точно от тези неща ви вдъхнови да сте такива пламенни защитници на сивата идея и може ли да ми посочите поне един акт на това правителство което да е в полза на дребният и средният бизнес.

Никс Брата на Р.Петков може да е бил не само агент но и много други работи и вероятно е по некадърен от брат си. Но вашата логика е следната щом ББ го е посочил за агент и враг на народа значи трябва да е такъв и да освободи поста. А какво правим тогава с В.Танов шеф на митниците чиито пост е един от най важните в държавата. Значи пак опираме до двойният стандарт на ББ. някои агенти са по агенти от другите.
 

Горе