Безплатен банер

sapa84

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте колеги...

Предлага на всеки от вас който иска да му пусна банерче без пари.

Сайта е този http://www.dnevniche.com/

Банерите са всички с ротация ( но за без пари е добре )

Сайта е нов и не е оптимизиран и има посещения главно от фейсбук м/у 200 и 1200

Рекламите ще се пуснат на място избрано от мен, но все пак съгласувано и с вас .....

Банерите които ще се пуснат са 10 бр. (засега)

Размера е 728/90

Ако имате желание пишете на ЛС
 
От: Безплатен банер

Здравей, записвам се. Банер ще ти изпратя малко по-късно, че още не съм си направил:( Всъщност може и логото да сложиш. На лично ще ти пратя сайта. Даже така направи. Получаваш репутация от мен за добрата идея. Мога да ти върна жеста с гестблогинг на тема образование ако имаш някое такова сайтче.

Едит: сайта ще ти го изпратя довечера, че в момента не е в пригледен вид. Не става въпрос за този в подписа ми.
 
От: Безплатен банер

Пичове махам безплатните реклами временно. Хората които са ми пуснали линк или нещо друго нека ми пишат.Надявам се да сте получили по някой клик и да сте доволни.Пак казвам нека ми пишат тези които са ме добавили някъде...........
 
От: Безплатен банер

Здравей, благодаря ти за рекламата. Като за безплатна услута съм много доволен. Получих някое и друго посещение. Успех със социалката.
 
От: Безплатен банер

Така днес съм супер на кеф и отново пускам БЕЗПЛАТНИ БАНЕРИ. Времето до което ще стоят е 23 януари 2014 година(после може да се смени срока , но засега е този).Всички ваши банери че поставя с ротация в горната част на сайта.Отделно ако имате желание мисля и в слайдера да добавя 2,3 сайта.Ще добавя не повече от 12 сайта, като 2 ще са в слайда и 10 горе. М/у другото в блог може да си добавите статия, а също така и сайтовете в Линк.Само да кажа че всички изпратили банери предния път могат отново да пишат.Банерите се пазят и мога веднага да ги активирам.Предните не влизат в броя реклами написан по - горе.....:)
 
Последно редактирано:
От: Безплатен банер

Така, аз съм от "предните" и ако пазиш банера, пускай го смело :)
Предварително благодаря ;)
 

Горе