Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

Justt StaNn

New Member
Здравейте! Решил съм да науча да боравя с wordpress, инсталирах системата на безплатния хостинг на 000webhost. Преди съм пробвал други неща там и не съм имал проблем, но сега е доста проблемен- MySQL правеше проблем, вчера и днес нон-стоп спира всичко докато правя нещо и не успява да се запише, сайта стои офлайн известно време, появява се за малко и пак изчезва. Та главно това е причината- трябва ми друг хостинг който да е онлайн постоянно и да поддържа wp.
P.S. търсих и други, но все по някаква причина не удолетворяваха търсенето ми.
Благодаря, Поздрави!
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

абе намира се още но само за експерименти, на локален сървър принципно можеш да тестваш доста неща, а ако имаш и реално ип също можеш да показваш на който си искаш какво си сътворил
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

абе намира се още но само за експерименти, на локален сървър принципно можеш да тестваш доста неща, а ако имаш и реално ип също можеш да показваш на който си искаш какво си сътворил
Идеята е да направя някакво сайтче, което да е постоянно на линия, т.е. имам идея в зародиш.
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

Ще пробвам първо Byet, надявам се всичко да е наред.
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

5 лв. максимум цена на месец, 1 кутия цигари. Пушиш ли?
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

Ето и за 3.5 лв на месец, докато се учиш, направен е специално за такива случаи : https://www.jump.bg/dev-hosting.html

п.с. управлявам въпросната фирма, но ми се струва подходящо по темата, ако Ви е спамърско ще си изтрия поста.
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

Благодаря Ви на всички, за сега оставам на гореспоменатия хост докато не ме ядоса и реша да го сменя.
 
От: Безплатен хостинг 24/7 онлайн?

Благодаря Ви на всички, за сега оставам на гореспоменатия хост докато не ме ядоса и реша да го сменя.

free tier-a на Амазон и Ред Хат вършат чудесна работа за такива проекти.
 

Горе