Безплатни обяви

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте колеги.

Предлагам Ви регистрация в сайт за обяви като всеки регистрирал се през този реферал линк : http://magazincheto.eu/profile.html?view=registration&referrer=52E5A81D501EB и публикувал обява за свой продукт или услуга получава 10 кредита за промо опциите на сайта.

Целта на линка е само за да мога да проследявам регистрациите и да Ви добавям кредитите. Предложението е безсрочно.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
Безплатни обяви за бизнеси

Целта на линка е само за да мога да проследявам регистрациите и да Ви добавям кредитите.

Би ли ни споделил какво можем да спечелим с тези кредити. Благодаря предварително успехи. :)
 
От: Безплатни обяви

С кредите се заплащат различните промо опции към обявите. Показване на първа страница, фон на обявата, шрифт на обявата, рамка на обявата, маркиране като специална обява.
 
От: Безплатни обяви

Екстра е сайтчето, кефи ме, и визията и идеята с кредитите. Дано го напълниш бързо :)
 
От: Безплатни обяви

линка дава грешка 500, временно или нещо си променял
 
От: Безплатни обяви

така вече става, регнах се :beer:
 
От: Безплатни обяви

Искрено ти пожелавам да задминеж продавалник, много ми харесва :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Безплатни обяви

Да, сайта е страхотен. И аз се присъединявам :beer:
Зарязваме продавалника и се включваме в магазинчето:D
 
От: Безплатни обяви

Да, сайта е страхотен. И аз се присъединявам :beer:
Зарязваме продавалника и се включваме в магазинчето:D


Давайте смело както писах всеки регистрирал се получава 10 кредита за промо опциите. Ако някой все пак пропусна да драсне
 
От: Безплатни обяви

Аз вече съм там. Даже съм със същия ник. Ще гледам да снимам нещо и да пуснем и обява :)
Да стой кредита, надявам се скоро да го използвам.
 
От: Безплатни обяви

Аз вече съм там. Даже съм със същия ник. Ще гледам да снимам нещо и да пуснем и обява :)
Да стой кредита, надявам се скоро да го използвам.


Целта на линка е само за да мога да проследявам регистрациите и да Ви добавям кредитите. Предложението е безсрочно.
:lol: не четеш, само за кебапчетата мислиш.
 
От: Безплатни обяви

Не това не е истина :-o където и да отворя ти си надраскал вече :lol: Вдигам ръце и затварям компа :clap:
 
От: Безплатни обяви

И аз се регистрирах.
Я поясни колко време стои активна 1 обикновенна обява? И колко време са активни различните промо опции?
Просто като идея - добави в "Най-близко местоположение" опция "Онлайн магазин" или фирма. Ще има повече интерес и от по-малки производители и търговци, които оперират без физически адрес. ;-)
 
От: Безплатни обяви

И аз се регистрирах.
Я поясни колко време стои активна 1 обикновенна обява? И колко време са активни различните промо опции?
Просто като идея - добави в "Най-близко местоположение" опция "Онлайн магазин" или фирма. Ще има повече интерес и от по-малки производители и търговци, които оперират без физически адрес. ;-)

Обявите са с активност 15, 30, 45, 90 дни по избор падащо меню. Промо опциите са за целия период на активност на обявата.

Това което предлгаш по-скоро би било добре с чек бокс или пак някакво падащо меню. Но пък ще стане много претрупано.


Добавени са ви кредтит и на теб и на Сабир
 

Горе