Безплатни статии срещу ревю

Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте,

Няма да разтягам много локуми. Когато имам свободно време ще пиша по някоя статия, която ще давам безплатно. Единственото, което искам в замяна е след като я получите да ми изпратите кратко ревю на ЛС или в темата. Специални изисквания към потребителите, които ще се възползват, няма. Тук ще пускам името на статиите и тяхната дължина. Първият, който пише в темата или на ЛС, получава статията. Трябва да ми предоставите e-mail или Skype, на който да ви я изпратя. Това е.

Първата статия е Четири популярни пози за сън и тяхното влияние на тялото. Дължината и е 365 думи.

Поздравиии!
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Аз имах честта да се сдобия със статията. Човекът определено пише добре, дори не очаквах да е толкова интересна, от заглавието, което прочетох. Статията е напълно завършена и е готова за публикуване в сайт. :clap:
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Здравей, благодаря много за ревюто. Да, по заглавията наистина трябва да поработя. Днешната статия вече отлетя. Утре ще се постарая да пусна нещичко за вас, приятели! Поздрави.
 
От: Безплатни статии срещу ревю

В интерес на истината, мисля че с теб работим от най-дълго време. Ще се мине още някой друг месец и ще правим рожден ден :D
 
Re: От: Безплатни статии срещу ревю

В интерес на истината, мисля че с теб работим от най-дълго време. Ще се мине още някой друг месец и ще правим рожден ден :D

Да, така е. Аз да си прося ли статия или да драсна веднага. Нямам проблем. ;) :)
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Направо да си спретнем един чат във Фейсбук, сега ще ти пиша.
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Утре ще пиша една на Блинки и ще ти пиша и на теб. За момента стига толкова, като са готови тези двете, ще продължим. :)
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Здравей, благодаря много за ревюто. Да, по заглавията наистина трябва да поработя. Днешната статия вече отлетя. Утре ще се постарая да пусна нещичко за вас, приятели! Поздрави.

Как да създавате съдържание, което грабва аудиторията и преодолява огромния информационен шум:
1. Как да
2. Числата като форма на краен списък (7 начина…,10 трика…)
3. Ти
4. Безплатно
5. Съвети
6. Защо
7. Най-доброто
8. Трикове
9. Суперлативи

:wink: Като имаш време, бих желал да се възползвам и аз от едно ревю. А направо още сега можеш да ми пуснеш един ЛС с цена за 100 думи. :)
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Пу! Нощните хиени опоскали всички ревюта :D
Ако изпадне нещо и аз да се запиша ...
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Здравейте! Полтъргайст, аз теб те имам в скайп, сега ще ти пиша. Торбалане, ще те имам и теб в предвид. Поздрави.
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Получих статията и много съм доволен от колегата за пореден път! Грамотно написана, не е претупана, защото е безпланата. Уникалността е на ниво, грамотността също. Като цяло горещо препоръчвам неговите услуги! Личи си, че го прави с кеф, а не, за да изпълни бройката думи!
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Ако има време и желание колегата, нека да драсне някоя статия за образование, ще я публикувам при мен и ще дам ревю. Ако няма идея да драсне 1 лс, да му предложа тема.

Поздрави и успех с начинанието.
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Здрасти, благодаря за отзива на Трайки. Останала ми е една статия да напиша, така че @kamentk, метни ми долу горе какво ти трябва и утре ще ти напиша и на теб, че днес имам малко повече работа. Поздрави
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Понеже колега се постара със статията, аз ще постарая с ревюто.

Оценките са по петобалната система

Уникалност - 100% 5/5
Дължина 458 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане (леко закачлив и с персонализаране)- 5/5
Читабелност - 5/5
Форматиране на текста* - 4.9/5

*малко по-къси абзаци, народа не си пада по TLDR.

PS : забележката с формата е минорна, за по-малко от минута статията стана перфектна
PPS: когато бюджета се разшири със сигурност ще използвам услугите на колегата
 
Последно редактирано:
От: Безплатни статии срещу ревю

Благодаря за ревюто, поласкан съм.
 

Горе