Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

KALOS

Premium
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Мерси много за информацията.
Преди малко си заредих ваучера с ПП (системата иска СС или ПП). Пуснах кампанията и сега е pending.
ads.jpg

Дадох фалшиви УСА данни, тъй като е само за USA, но с локален ПП:). Някой да сподели, дали му е тръгнала кампанията:)
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Кажи после дали с фалшиви данни е станало :)
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Един въпрос, добавих кода, изписа ми, че е добавен успешно, но така и не ми го зареди в сметката? Някакво време ли трябва да мине ? Някакви идеи ?
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Един въпрос, добавих кода, изписа ми, че е добавен успешно, но така и не ми го зареди в сметката? Някакво време ли трябва да мине ? Някакви идеи ?
Accounts&Billing-->Billing-->Show activity for:
Тук вече трябва да си видиш купона
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Аз се чудя да ли да пусна БГ сайт, да ли има смисал.
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

всичко добре ама иска първо да сложиш метод на плащане (карта) и тогава можеш да сложиш кода.
някой да каже как го активира този код.
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Аз се чудя да ли да пусна БГ сайт, да ли има смисал.

Български сайт за САЩ? Сигурно се шегуваш. Само, защото е нещо безплатно едва ли трябва да се използва. Но ти се решаваш естествено.
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Моята реклама все още чака одобрение, дано да е по-скоро :) Аз добавих и някакъв ваучер от 50$ към този от 300$ като си регнах сайта в ВМТ-а им
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Абе тия хора що само на US рекламодатели се подмазват с тия безплатни реклами? Голяма дискриминация ... ма...ка им
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Пичове как мога да си направя УСА акаунт и да им плащам през Pay Pal на тези. Спряха ми акаунта защото не приемали Visa Electron ..и не мога да правя нов с моето име... дайте идеи как да се оправя със ситуацията.
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Работи ли все още тази оферта
При мен не тръгна кампанията. Изглежда искат УСА банкова сметка.
 
От: Безплатни $300 за реклама - adCenter - в Bing and Yahoo! Search

Някой да е успял да си вземе ваучер и да му е непотребен :) Търся да купя на разумна цена. Да конкретизирам - под разумна разбирам в пъти под прокрадващите се тук там предложения на стойности от по 30 долара.
 

Горе