Безплатни Facebook харесвания

Devil-like

New Member
Търсите Facebook харесвания? Омръзнало ви е да плащате за чуждестранни харесвания? Представям ви http://devil-like.com С помощта на този сайт вие може да постигнете популярност на вашата страница и то напълно безплатно. Ще получите само български харесвания. Сайта стартира на 16.06.12 така че му дайте няколко дни за да получите желаните резултати.Само сега, потребителите на predpriemach.com ще получат промо код за сайта, който ще ви даде 100 кредита в системата на Devil-Like. Само първите 100 регистрирани ще получат такъв код, така че побързайте. Изпратете ми на ЛС потребителското име с което сте регистриран в Devil-like ,а аз ще ви изпратя промо кода. Успех на всички
 
Последно редактирано:
От: Безплатни Facebook харесвания

Само за информация питам, мисля че и други ще се интересуват:
Как може моя страница да влезе в системата за харесвания?
Не е зле и това да го посочиш някъде в сайта
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Не можа да ме накараш да се регистрирам. Напиши някъде как работи, какво прави, схемата каква е ... Така изобщо не се разбира нищо.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

След регистрация на видно място има страница тип- FAQ. Но мисля че трябва да я сложа да се вижда и без регистрация.Радвам се че попитахте,за да няма подобни ситуации за напред.Благодаря
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Идеята е готина. Поздравления и успех!. Получих си кода, всичко е точно! Тези дни ще разцъкам да видя как работи.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

След регистрация нещата изглеждат по друг начин. На пръв поглед системата е добра, ако се пипне малко дизайна ще стане много добре. Мисля че има бъдеще. Началото ще е малко трудно, но един път като събереш потребители ще се развие бързо.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

След регистрация нещата изглеждат по друг начин. На пръв поглед системата е добра, ако се пипне малко дизайна ще стане много добре. Мисля че има бъдеще. Началото ще е малко трудно, но един път като събереш потребители ще се развие бързо.
Ами както казах-сайта стартира едва вчера..а както знаем всяко ново начало е трудно.Благодаря все пак за регистрацията.Изпрати ми на ЛС потребителското ти име,за да ти дам един промо код. :wink:
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Регистрирах се, тествах, действа. Доволна съм, препоръчвам!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Регистрирах се, моментално получих код. Остава да видим ефекта. Иначе идеята е супер! Успех на сайта!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз не очаквах никакъв ефект, защото системата е нова, обаче преди малко погледнах 30-40 нови харесвания на фен страницата дето промотирах със 100-те кредита дето ми прати човека. Явни системата е ефективна. Не е за мен, обаче на който му се занимава с такива работи е пърфект - работи. Като набере популярност системата ще е чума.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз не очаквах никакъв ефект, защото системата е нова, обаче преди малко погледнах 30-40 нови харесвания на фен страницата дето промотирах със 100-те кредита дето ми прати човека. Явни системата е ефективна. Не е за мен, обаче на който му се занимава с такива работи е пърфект - работи. Като набере популярност системата ще е чума.

Благодаря ти! Много е приятно да чуеш добри думи,особено от човек който в бил доста скептичен в началото :beer: А относно развитието на сайта,предлагам по още 100 кредита на всеки който може да помогне с развитието на сайта (SEO, линк, статия,банер..каквото предложите) предложенията на ЛС за да не спамим темата.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И аз се възползвах от безплатните кредити и мисля, че сайта има бъдеще, но само ако могат да се таргерират лайкърите примерно по пол, географско положение (държава, град) и евентуално по възрасттова група. То е ясно, че в началото няма как да стане това, поради липса на ''лайкъри'', но ако потръгнат нещата, собственика на сайта е хубаво да го има това на предвид:beer:
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И аз се възползвах от безплатните кредити и мисля, че сайта има бъдеще, но само ако могат да се таргерират лайкърите примерно по пол, географско положение (държава, град) и евентуално по възрасттова група. То е ясно, че в началото няма как да стане това, поради липса на ''лайкъри'', но ако потръгнат нещата, собственика на сайта е хубаво да го има това на предвид:beer:
Ами имам го в предвид,и това е едно първите неща които ще бъдат добавени в системата.Но в момента наблягам на популяризирането на сайта,след време ще и има и много други добавки,които ще изненадат всички потребители :rolleyes:
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз ли не виждам, или нямаш бутон Изход?

Поздравления за системата! :)
Първото е .. :wink: Под бутона "Печели кредити" се намира бутона за контрол на вашият профил-настройки,информация, вип, и Изход.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

аз само така да си попитам , с платен лиценз ли си или и ти с нулед
 

Горе