Безплатни Premium теми за Wordpress

Kohorta

Active Member
Темите ще са налични за сваляне до 25.11.2016

Тема1

Тема2

Трябва да имате регистрация за да можете да сваляте.

Тема за онлайн магазин : /до края на ноември 2016г.

Тема
 
Последно редактирано:
Здравейте, извинявам се на колегата, че спамвам в темата му, но не намерих по-подходяща за целта.

Някой може ли да препоръча безплатна тема подходяща за блог сайтове (новинарски)
Преди да кажете теми бол, питам конкретно, тъй като имах проблем с вируси (най-вероятно от темите, или плъгините ми)
Интересува ме темата да е лека и не много претрупана.. за момента ми допада най-много Sahifa, като цяло най-много нея съм ползвал, но ми омръзна вече навсякъде да бухам нея...

На платени съм се спрял на 2-3, но ако не можете да предложите нещо читаво, без дупки безплатно, може да метнете и нещо платено!

Отново се извинявам на колега за спама, ако прецените, че не е редно да пускате линкове тук, може да го направите на лично да не се спами допълнително. Благодаря!
 
Няма проблем.....
Разгледал ли си хубаво какво се предлага в във wordpress като теми.
Ползвай филтрите и разгледай ако не си.
Наистина има доста теми. Ето малко предложения: https://wordpress.org/themes/tags/news/
Преди време съм ползвал платени но теглени безплатно от разни сайтове и в повечето имаше набутано по нещо.
Винаги преглеждам целия код преди да ползвам някоя такава. Съветвам те и ти да го правиш. Но не те съветвам
въобще да ползваш такива теми теглени от някъде си.
 
Няма проблем.....
Разгледал ли си хубаво какво се предлага в във wordpress като теми.
Ползвай филтрите и разгледай ако не си.
Наистина има доста теми. Ето малко предложения: https://wordpress.org/themes/tags/news/
Преди време съм ползвал платени но теглени безплатно от разни сайтове и в повечето имаше набутано по нещо.
Винаги преглеждам целия код преди да ползвам някоя такава. Съветвам те и ти да го правиш. Но не те съветвам
въобще да ползваш такива теми теглени от някъде си.


Само от Wordpress тегля вече, макар и там да няма нищо сигурно! То да си оставят някоя друга дупка, и после да влезе да ти прецака нещата пак е същото, като да е бъкан с вируси и т.н :D Темите ги разглеждам от сумати време, сега се спрях на една, но пак не е нищо особено...
 
Само от Wordpress тегля вече, макар и там да няма нищо сигурно! То да си оставят някоя друга дупка, и после да влезе да ти прецака нещата пак е същото, като да е бъкан с вируси и т.н :D Темите ги разглеждам от сумати време, сега се спрях на една, но пак не е нищо особено...
facepalm.jpg~c200
 
Иска да ти каже, че ако и в wordpress.org темите се съмняваш по добре седни и си напиши твоя
така както ти харесва и без дупки. :)
Ако ли не, плащаш си за premium тема и си готов.
Пиши ми на лично какво точно ти трябва и за кой сайт и ще ти измисля нещо от личния архив.
 
Иска да ти каже, че ако и в wordpress.org темите се съмняваш по добре седни и си напиши твоя
така както ти харесва и без дупки. :)
Ако ли не, плащаш си за premium тема и си готов.
Пиши ми на лично какво точно ти трябва и за кой сайт и ще ти измисля нещо от личния архив.
Точно в Wordpress да има бъгави теми.... не знам. Измисли нещо.... :)
 
То и в самия Wordpress може да са оставили дупка разработчиците и ако искат да влязат и да ви прецакат сайтовете :) Затова, най-хубаво е всеки да седне и да си напише по един CMS, за да е сигурен...
 
То и в самия Wordpress може да са оставили дупка разработчиците
Не, че нещо ама... по-тая логика, тия дето правят примерно кли, може да са оставили нещо да ви убие, трябва ние да си ги правим. Същото е linux, браузъри и т.н.
 

Горе