Безплатно и Уникално Съдържание за Вашия сайт

Stop

Active Member
Ето един кратък и надявам се полезен пост, за повечето тук.

Най-важната част от един сайт е неговото съдържание – ето няколко съвета за това как да създадете ЛЕСНО оригиналното съдържание за сайта си.

-[FONT=&quot] [/FONT]Съдържанието на един сайт не означава само статии: отидете по-навътре:
-[FONT=&quot] [/FONT]Вземете една картинка по темата на сайта ви, публикувайте я и отдолу напишете 100-200 думи коментар по темата ( отнема не повече от няколко минути)
-[FONT=&quot] [/FONT]Използвайте лостове! Сайтове като youtube I vbox7 печелят милиони посетители дневно (за vbox7 може и малко да съм се престарал със статистиката) които са жадни за още ВИДЕО. На сайта си публикувайте някое видео и отново напишете коментар от няколко изречения.

Снимките и видеотата в сайтове от гореспоменатите са неизчерпаеми, следователно и възможностите за вашия сайт.

Ето как бързо лесно може да създавате по 10 нови страници на ден!

Ето мойте 2 цента :p
 
От: Безплатно и Уникално Съдържание за Вашия сайт

Поста по принцип е полезен доста хора не обръщат внимание на малките неща, но вярвай ми една добре написана статия ще ти донесе доста повече потребители отколкото видео или картинка (разбира се има случаи и случаи) а схемата по принцип е следната:

Напишете статия, коментар или ревю за продукт, сайт или субект, постнете половината статия някъде и дайте линк към цялата. Ако няма ефект ще оскубя 4 косъма наведнъж от брадата си :)

ПП: Не намирам за подходящо заглавието на темата но това разбира се е само мое виждане :)
 
От: Безплатно и Уникално Съдържание за Вашия сайт

ПП: Не намирам за подходящо заглавието на темата но това разбира се е само мое виждане :)

И на мен ми звучи, като предложение, а не като тема...
 
От: Безплатно и Уникално Съдържание за Вашия сайт

Направих го като предложение за да го видят повече хора, защото с тази техника може всеки ден да имате нова страница в сайта, което доколкото ми е известно ще се хареса на търсачките!
 
От: Безплатно и Уникално Съдържание за Вашия сайт

Мдам, това си е добра тактика за събиране на ново съдържание. За да допълня темата ще дам още едно предложение :)

Друг вариант е да намерите някоя интересна статия в някой авторитетен сайт, послочвате линка към нея и я изкоментирвате набързо.
 

Горе