Бе що никой не лъже?

От: Бе що никой не лъже?

Колко забавна тема! Не бях се смяла така ... откакто гледах последния епизод на "Малкълм". А какво брилянтно чувство за хумор! В едно толкова кратко изречение.
Но най-вълнуващото е, как са съчетани ирония-сарказъм и провокативна остроумност.
Предлагам да се издигне във "Важни" и първите пет поста на новорегистрираните да са в нея.:clap:
 
От: Бе що никой не лъже?

занимаваме се с постигането на целите си, пък не знам за какви лъжи говориш..
 
От: Бе що никой не лъже?

"Гугъл прави експеримент! Резултатите от търсене ще бъдат обърнати- последните ще станат първи!"
 
От: Бе що никой не лъже?

Честит ви първи април:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 1 April_n.jpg
    1 April_n.jpg
    49.9 KB · Преглеждания: 26
От: От: Бе що никой не лъже?

Честит ви първи април:

attachment.php

Ето още 1 човек знае днес какъв ден е :)
Смятам като порасна голям да ми е деня на професията ;)
Иначе аз днес си полъгах бая хора и всички се вързаха :3 ...
Ако някой иска да бъде излъган да пише 1 съобщение :)
Обещавам да остане доволеН!
 
От: Бе що никой не лъже?

[video=youtube;4YMD6xELI_k]https://www.youtube.com/watch?v=4YMD6xELI_k&feature=youtu.be[/video]
В 3 часа посреднощ вече рових в AppStore-а и търсих приложението... Не мога да опиша разочарованието или смеха беше повече като се усетих коя е датата... :)
 
От: Бе що никой не лъже?

Станишев обещал , че само защото е 1ви април няма да лъже. Един ден и той да си почине от лъжи...
1503461_10152317829059127_1559190548_n.jpg
 
От: Бе що никой не лъже?

Определено си пийнал герберските хапченца снощи...........
Станишев обещал , че само защото е 1ви април няма да лъже. Един ден и той да си почине от лъжи...
 
От: Бе що никой не лъже?

Определено си пийнал герберските хапченца снощи...........
Не , чакам обещаните 250 хиляди работни места :) и още много други обещания :)
Обаче при БСП - всеки ден е 1ви април , всеки ден може да се лъже безнаказано.
 
От: Бе що никой не лъже?

Не , чакам обещаните 250 хиляди работни места :) и още много други обещания :)
Обаче при БСП - всеки ден е 1ви април , всеки ден може да се лъже безнаказано.

Аз обещавам за 800 дни да направя 2 магистрали, 3 летища и 500 хиляди работни места :)
 
От: Бе що никой не лъже?

В неофициално интервю за BTV Matt Cutts подтвърди слуховете, че Mark Zuckerberg е отправил официална оферта към Google Inc за закупуването на контролния пакет акции. Повод за това се оказа баннатия адсенс акаунт на Mark Zuckerberg.
 
От: Бе що никой не лъже?

Мамка му и прасе изпреварил ме е :evil:
В неофициално интервю за BTV Matt Cutts подтвърди слуховете, че Mark Zuckerberg е отправил официална оферта към Google Inc за закупуването на контролния пакет акции. Повод за това се оказа баннатия адсенс акаунт на Mark Zuckerberg.
 
От: Бе що никой не лъже?

Ние биваме лъгани, лъжем се, докато се опитваме да лъжем другите и те се лъжат, че не са излъгани.
ОБщо взето всичко ни е в лъжи.. сега пък за 1 ден в годината...
 

Горе