Търся: Бизнес консултант

partytime

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, трябва ми бизнес консултант за консултация по изграждане и разработване на онлайн бизнес, който да е наясно кое и как да се направи от изграждането и структорирането на сайтове,маркетинг и тнт. до постигане на желаните резултати. Подчертавам бизнес консултант а не web developer, който си търси поредната поръчка!
Оказа се че консултантите за офлайн бизнес не са много на ясно за онлайн бизнеса.
Благодаря!
 
Пиши ми на лично ако все още търсиш консултант От 2010 се занимавам с онлайн търговия и мога да помогна.
 
А се занимавам с онлайн и офлаин търговия от 2004 - 2005. Стартирал съм едни от първите онлайн магазини в БГ...
 
Привет, ако търсиш бизнес консултант, да ти изгради бизнеса, това е много лоша идея, ти сам трябва да си бизнес консултант, консултанта не изгражда бизнеса, той ти дава малки съвети и насоки, обсъждаш с него, ти ако разчиташ на някой друг да ти изгради бизнеса а ти само да даваш пари, това става ако искаш да правиш онлайн магазин и наемеш някой който вече има развит бизнес, това е скъпо задание, другото което трябва да знаеш, че ти сам трябва да вземаш решения, никой консултант няма да взема решения вместо теб, това е много грешен избор, най-добре се хвани сам и намери някой който има бизнес и плати да ти покаже как се прави, което си е един вид сам да си направи конкуренция този който ще те учи.

Поздрави,
Станимир И
 
Въпроса ми не е как да стартирам онлайн бизнес, и да си направя онлайн магазин или сайт. Става въпрос само за консултант за онлайн бизнес, като във всички аспекти консултация. Идеята е за създаване ( сливане) на холдинг да се изгради мрежа или структура от други дружества (онлайн бизнеси) с около 20 уебсайта. Също и бранд за онлайн франчайзинг се обмисля. Това е което мога да кажа. Благодаря на всички.
 
Какво точно има за бизнес консултиране. Хващаш един пич минал по този път, сядате заедно, разглеждате волумето на пазара, конкуренцията, всичко около маркетинга, от суот анализ то пест такъв. И почвате на намирате пробойни, за да излезете силно и да захапете малък процент от пазара, гледайки към големия процент, дори лидерство след някоя друга година. Вече визията на сайта, бранда и всичко прилежащо като канали за достъп онлайн до таркет групата е само детайлите на общата картинка, която вече сте си създали. Това е в общи линии.
 

Горе