Бизнес модел свързан с продажба на телефони

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Продава се готов бизнес модел който включва сайт за продажба на телефони, налична стока на стойност 1500 лв (изчислена 70% от цената в сайта) и контакти с доставчици.
Сайта генерира приличен приход за първите три-четири месеца от експлоатацията му. Определено има на къде да се развива и има неща за подобряване. Бизнес модела е отлична възможност за човек, който се интересува от телефони, иновативен е, комуникативен, знаещ поне малко английски език за да се оправя с доставчиците, общо взето оборот, приходи зависят от Вас. Сайта има прилична оптимизация, направен е на Joomla, лесен за запомняне домейн .com – PR 2. Сайта върви със сателитки PR0 и PR1, всички статии в тях са уникални ( средно по 8-9 статии в сателитка).
Сайта работи от 3-4 месеца, като има средно по една поръчка седмично, така се генерира печалба от около 200лв. месечно, оборот от 400лв.
Уникални посещения на ден: 25-30
Има Facebook група, Twitter, Skype.
Сайта го продавам защото заминавам на бригада в чужбина за няколко месеца.
Цена: 2500лв
ПС: Ако искате повече инфо ЛС. Моля само сериозни кандидати, със сериозни намерения.
<br /><br /> Домейн Име | URL: -<br /><br />Приблизителна Цена: 2500<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: -<br /><br />Приблизителна Цена: 2500<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Бизнес модел свързан с продажба на телефони

Е как оборота е 400лв. на месец, а печалбата 200лв. като при мобилните телефони, надценката е минимална?
Колко са ти доставчиците и те ли поддържат сервиза?
Сега разбрах... 200лв. е печалбата за 3-4 месеца от създаването... Изпрати ми на лично домейна
 
От: Бизнес модел свързан с продажба на телефони

По-скоро са реплики с надути цени и все пак имам интерес. Но ако са реплики ме интересува и как стоят нещата с вноса нали щяха да затягат нещата в тази посока уж. Ще очаквам инфо на лично.
 
От: Бизнес модел свързан с продажба на телефони

Сайтът е този, казвам го за да се улесни кореспонденцията ни.
 
От: Бизнес модел свързан с продажба на телефони

Здравейте, сайта все още се продава, нова цена 1800 лв. Сайта се класира на 5то място по ЕВТИНИ ТЕЛЕФОНИ, на 16 място по МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, на 10 място по GSM ТЕЛЕФОНИ, оптизиран е още за КИТАЙСКИ ТЕЛЕФОНИ, но резултати още няма. Сайта е http://www.famozni.com, офертата е същата телефони+сайт.
 
От: Бизнес модел свързан с продажба на телефони

famozni.jpg

Виж си сайта, че на мен ми изрева лицензирана програма.
 
От: Бизнес модел свързан с продажба на телефони

Погледнах го, мисля че всичко вече е наред.
 

Горе