Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28

nandibandi

Well-Known Member
Понеже опцията репорт се е доказала многократно като неефективна, ми се струва удачно всеки автор на тема във форума да има възможност сам да си я модерира. По този начин ще се елиминират навреме неадекватни включвания на потребители и ще може бързо да се реагира на груб тон, обиди и всякакъв оф-топик/спам в темите.

С тази възможност ще се облекчи и работата на админите. А ние, потребителите няма да се чувстваме като деца в детската градина, които се оплакват на госпожата.

Гласувайте, дами и господа. Тук вотът ви няма да бъде манипулиран. :)

п.с. Друг е въпросът доколко ще бъде зачетен. Така и не разбрах дали тази идея е технически изпълнима.
 
Опцията си работи перфектно, НО само за някои ;)
Иначе тая "идея" е много стара и приложението й би било утра полезно за секция пазар. Абсолютно всеки тук го знае това много добре и е на 100% съгласен. НО това никога няма да се случи, повярвай ми ;) Този форум ЯВНО обслужва частни интереси и горко на Блинки дето се мъчи как да балансира нещата, направо го съжалявам, наистина :cry: Мисля, че е време да получи поне орден "Стара планина" :)
 
По-добре ли е да има опция заключване на коментари ?
Ако някой не е коректен и пусне тема, как знаещите защо за човек е създателя на темата биха могли да изразят мнение, ако то бива изтривано от автора ?
 
И ще продължават да акат, щото все някой трябва и това да прави :p:p:p

Иначе, ако не ме лъже паметта, ти май усра не един, а няколко негови поста ;) Та как викаше агентът на ми6 - "каквото повикало - такова се обадило" :p
И в живота е така, безкомпромисно режене на пенделите!
 
Блинки дето се мъчи как да балансира нещата, направо го съжалявам, наистина
Не го съжалявай. Много тенденциозно си модерира нещата. А и понеже все реве, че си има и друга работа, та мисля е добре да го облекчим.

И да, хора като @copypaster ми ос**ха една тема
Ето, ако имаше модераторски права, щеше да си почистиш своевременно, а по този начин подобни злоупотреби ще изчезнат постепенно.
 
Не го съжалявай. Много тенденциозно си модерира нещата. А и понеже все реве, че си има и друга работа, та мисля е добре да го облекчим.
Не е точно така, аз на негово място бих напуснал веднага :D
 
Не е точно така, аз на негово място бих напуснал веднага :D
Ми ок. Ето възможност да му облекчим значително живота на светия мъченик. :)

Кой от вас с партито не е гласувал в анкетата? Я бързо да се поправи! :)
 
Между другото тъпанара, извинявам се тупана е до някъде прав без да иска, че тази опция е добре да я има но само в определени раздели:p
 
но само в определени раздели
А защо само? Знаем много добре какъв мармалад става в политическите теми. Вместо някой да реве по нощите на Блинки, може да си тагне директно автора и ако той прецени, да се модерира.

Мисля, че грозни изцепки, псувни и т.н. няма нужда да се врат в лицето на Блинки. Тоест, цапаме - чистим си сами.
 
А защо само? Знаем много добре какъв мармалад става в политическите теми.
Ако оставим псувните на страна, човека пуснал темата ще може да трие всички мнения, различни от неговото
 
Между другото тъпанара, извинявам се тупана е до някъде прав без да иска, че тази опция е добре да я има но само в определени раздели:p

Ти гледай да не ти се счупи некоя чашка, остави ги обидите за тези, които знаят как и къде да ги прилагат ;)
 
Кой от вас с партито не е гласувал в анкетата? Я бързо да се поправи! :)
Ето виде ли? Са ако беше гъстак с Блинки, щех да пусна децата да ти вдигнат гласовете поне с 7-8 отгоре :) А покрай теб, мое и на дефа оная анкета с трите гласа, и тя да намаже :D
 
Ако оставим псувните на страна, човека пуснал темата ще може да трие всички мнения, различни от неговото
Ми той може да го направи и ако е гъст с Блинки. Аз съм била многократно свидетел как негови хора съсипват теми с любезното му съдействие.

Вижте, не ми е на живот и смърт. Ясно е, че няма да се реализира, но поне с дискусията отчитаме проблема, че модерацията куца.
 
4 вота ДА и 4 вота НЕ
57.1% срещу 57.1%

Аз ли нещо не моем да вденем процентното съотношение? Дееба тия изгубени математически часове.
 

Горе