Бихте ли ми препоръчали телефон :)

От: Бихте ли ми препоръчали телефон :)

Нямам претенции за марка.Насочил съм се към Lenovo, защото един приятел ми ги препоръча.
 
И аз се влючвам към тази препоръка. :) Имам два от тази марка, единият даде фира, защото седнах върху него и до там, но само го пазя де. :) Сега съм с другия, даже този пост е от него. Ще станат силни като телефони, защото давам доста добри параметри за цената си. Нещо, което при Самсунг ще се получи поне за по две. Да ме прощават феновете на Самсунг. :)
 
От: Re: Бихте ли ми препоръчали телефон :)

И аз се влючвам към тази препоръка. :) Имам два от тази марка, единият даде фира, защото седнах върху него и до там, но само го пазя де. :) Сега съм с другия, даже този пост е от него. Ще станат силни като телефони, защото давам доста добри параметри за цената си. Нещо, което при Самсунг ще се получи поне за по две. Да ме прощават феновете на Самсунг. :)

Съгласен съм много с теб! А и Леново вече са си силни, това че навлязоха в България преди месеци година, не значи че са слаби. Вече в доста страни са в челните позиции по пазарен дял. Като цяло, човек не може да каже, вземи си тоя телефон няма да те остави. Продукт с продукт не си прилича. Може да купиш 2 едни и същи смартфона, да ги ползваш еднакво, единия да се прецака през първата година, а другия да си бачка 10. Голяма част е до късмет при избора на техника. Избери си телефона който на теб най-много ти харесва. Няма да ти препоръчвам марки, за да те бъркам. Но специално този модел като характеристики е много добър! Единствено отстъпва леко на гъстотата на пикселите за инч. Ако беше с резолюция 1080 x 1920 щеше да е убиец, но и щеше да е по-скъп предполагам. Но и тази резолюция си е доста добре. И задължително, ако преминаваш от по-малък телефон към по-голям (говоря като размер на телефон и дисплей) ги виж на живо за да разбереш кой телефон ти е по-удобен при захвата. Това е важно, защото едно изтърване в повечето случаи е достатачно за FATALITY :D
 

Горе