Благотворителна кампания

djidja83

Active Member
Здравейте съфорумници,

След дълъг размисъл и по настояване на MateiMAtei (Много му благодаря за подкрепата!) пускам тази тема.

Мой близък човек и добър приятел претърпя тежка катастрофа в навечерието на Коледа. В следствие на инцидента е с два счупени крака и счупена лява ръка. Налага се операция на краката - поставяне на пирони. Сумата, която е необходима за това е 2 000 лв., но тя е непосилна за него и семейството му. Той работи на минимална заплата и живее с майка си, която е пенсионерка.

Пускам темата с идеята да му помогнем заедно.



Предварително благодаря!

P.S. Тук е и темата, в която продавам някои неща също с цел да помогна.
 
Последно редактирано:
Утре се включвам с подпомагането. Винаги съм отворен за такива каузи. Дано да има още хора като мен и djidja83.
 
Сумата е изключително малка - сигурен съм че до края на седмицата съфорумците ще я съберат. Преведох ти 100 лева в сметката в Пиб. Успех и бързо оздравяване! Не забравяй да ъпдейтваш първия пост с инфо как е минало всичко.
 
Утре се включвам с подпомагането. Винаги съм отворен за такива каузи. Дано да има още хора като мен и djidja83.
Много ти благодаря за подкрепата и помощта! Възхищавам се от сърце на Хора като теб! Благодаря!
 
Сумата е изключително малка - сигурен съм че до края на седмицата съфорумците ще я съберат. Преведох ти 100 лева в сметката в Пиб. Успех и бързо оздравяване! Не забравяй да ъпдейтваш първия пост с инфо как е минало всичко.
От сърце ти благодаря! Радвам се, че все още има Хора с главно "Х", а ти си един от тях!
 
Равносметка към момента:
113 лв. дарения
65 лв. от продажба на статии, като в два от случаите сумите които получих бяха по-големи от предварително уговорените.

Уважаеми колеги,
Фактът, че все още има Хора като вас връща надеждата и вярата в доброто не само на мен и Мирослав (така се казва човекът, който се нуждае от помощ), но и на всички хора в нужда!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА!
 
Изпращам 200 лева до сметката в ПИБ, но имай предвид, че ще ги получиш чак в понеделник, тъй като междубанкови преводи не се обработват извън работно време и през почивните дни. Надявам се на щастлив край. :)
 
Изпращам 200 лева до сметката в ПИБ, но имай предвид, че ще ги получиш чак в понеделник, тъй като междубанкови преводи не се обработват извън работно време и през почивните дни. Надявам се на щастлив край. :)
Благодаря ти от сърце! Убеждавам се, че все още има добри Хора с големи сърца.
 
Пуснах по Банков път , ако има някакъв недостиг до датата на операцията , оповести ме.
 
Благодаря ви приятели! Просто нямам думи да изкажа благодарността си! Не вярвах че още има толкова добри и великодушни Хора, които са готови да помагат!

Няма да благодаря на всеки по отделно, не защото не искам, а за да не става много дълга темата. По същата причина и няма да пиша повече всяка получена сума по отделно. Ще пиша по веднъж на ден с равносметка.

До момента са събрани общо 767 лв., но има банкови преводи, които ще получа в понеделник, така че сумата е по-голяма.

Радвам се, че съм част от общество с толкова добри Хора!

Благодаря ви че ви има!
 
1278 лв. след получените днес преводи. Благодарение на вас съфорумници, се приближаваме до целта. Утре вероятно ще стане ясно кога ще е операцията.
Вие сте прекрасни и великодушни Хора! Благодаря!
 
Приятели и колеги,
Към момента ситуацията е следната:
Операцията е извършена днес (надявам се успешно) поради невъзможност за повече отлагане заради опасност от зарастване на криво.
Майката на Мирослав е намерила пари на заем за да я плати, защото знаете, че лекарите няма да се мръднат преди да им бъде платено.
Аз съм информирала и нея и Мирослав за събраните средства и пристъпвам към прехвърлянето им от PayPal и Epay към банкова сметка, за да мога до края на седмицата да им ги дам и да върнат по-голямата част от парите.
Приятели,
Огромно благодаря за помощта и подкрепата. Вие върнахте вярата ми в доброто и в Хората. Благодаря ви от сърце! Не ми стигат думите, за да изкажа благодарността си към всички вас, които си отзовахте и се включихте в кампанията. Каквото и да кажа няма да бъде достатъчно.
БЛАГОДАРЯ!
 
И аз реших да се включа в кампанията и купих няколко статии.
Благодаря ти от сърце за по-голямата сума.
Уникални сте приятели! Благодаря ви!

Общата сума вече е 1338 лв.

Безкрайно благодаря!
 

Горе