Блек Джек

kevinbs

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек който да ми направи игра Блек Джек.Такава има подобна в бгмафия.ком .За повече инфо моля пишете ми на скайп: kalitara75
 
Последно редактирано:
От: Блек Джек

напиши поне бюджет, срок за изпълнение, какви изисквания има, многоезична ли да е :)
на оферта от 2 реда на мисля, че много хора ще те потърсят.
 
От: Блек Джек

Къде ги видя тея 2 реда?
Ако може по-подробно да опишеш какво търсиш?
напиши поне бюджет, срок за изпълнение, какви изисквания има, многоезична ли да е :)
на оферта от 2 реда на мисля, че много хора ще те потърсят.
 
От: Блек Джек

Който има време и интерес може да ме намери на скайпа който съм оставил.
 
От: Блек Джек

Приятел место да си губим времето, аз да те намеря ти да ме приемеш та после да се обясним кой от къде, земи драсни 10тина изречения и обясни за какво иде реч. Не знам мързи ли те какво? Айде по сериозно... Кат ги напишеш много повече хора ще ти пишат с качествени оферти :) Айде със здраве.
 
От: Блек Джек

Приятел трупайте си мнения,ясно и точно съм написал...който плаща той поръчва и казва какво да се прави.Дали тука или на друго място пари като има все ще намеря койда я направи...тука повечето май сте да трупате мнения и акъл да давате..
 
От: Блек Джек

Пич ти да не живееш още в мутренските години?
Тук никой не примрял точно за твоите пари,повярвай ми.
А и нещо ми влизаш в рисковата група - не знаеш какво искаш(затова и не го описа в темата),правиш се на тежкар,100% какъвто и да е резултата няма да си доволен,ще си сменяш идеите през час ...
Не знам имали още идиоти да работят с такива клиенти
Приятел трупайте си мнения,ясно и точно съм написал...който плаща той поръчва и казва какво да се прави.Дали тука или на друго място пари като има все ще намеря койда я направи...тука повечето май сте да трупате мнения и акъл да давате..
 
От: Блек Джек

Виж човек, всяка фирма или пък фрийлансър си имат различен начин на работа. При нас например първо се попълва формуляр за поръчка, където клиента си пише изисквания за срок, конкретно за проекта, бюджет и т.н. Все неща според, които да ви уформим качествена оферта включваща задание и т.н.

Не знам ти по какъв начин поръчваш нещата или си движиш своите работи в интернет, но ти даваме съвет с който не целим да трупаме мнения и т.н., а да улесним както твоя така и нашите животи. За да искаш да получиш нещо качествено трябва да дадеш информация, а добрите фирми не си мисли, че имат време да се занимават със всеки клиент така - еми добави ме, "епа аз плащам - ти ще слушаш" ... няма такива работи :)

.който плаща той поръчва и казва какво да се прави

С това ти разсъждение ще береш ядове. Ти хубаво плащаш ама като не си готов да се довериш на професионалисти или най-малкото на хора чиято работа им е да ти свършат поръчаното, а "ще казваш какво да се прави" .. не вярвам да излезе нещо кой знае колко хубаво.

Вместо да се сърдиш помисли над нещата, които ти казваме.... Тука не сме някви дето да тормозим хората и т.н., просто искаме качествено инфо, за да предложим качествена услуга.

Поздрави! :)
 
От: Блек Джек

Правилно зелот :) И приятел не се обиждай, но много глупаво разсъждаваш.. с това "който плаща той поръчва и казва какво да се прави"..

Поздрави :)

п.п. Скоро чакаме тема- искам сайт повече инфо на ЛС или скайп :Д
 
От: Блек Джек

Зелот съгласен съм с теб,a ти кой беше uphero мишленце че немога да се сетя,зико глупаво не бих казал но изтъркан лаф по може и кажи не е ли така...
 
Последно редактирано:
От: Блек Джек

Не е така сериозен ли си,който плаща не казва какво да се прави..
 
Който казва какво да се прави, намира човек който да го направи. Ти се дърпаш като щипната девойка и искаш от хората, които и без друго са заети да си отделят от времето за да разберат евентуално бъдещият ти план, както и самата ти идея.

Подхождаш несериозно, все едно си купуваш чехли за 5 лева. Е не става така.

/*offtopic*/
Явно лятото наистина дойде. Подобни теми за поредно лято заляха форума.
 

Горе