Блоггг

dobriss

New Member
Здравейте интересувам се от спорт и по-конкретно от футбол и през последните няколко години активно участвам в спортни форуми.Преди няколко месеца получих предложение от една спортна медия като спортен редактор,но условията не ме удовлетвориха.
Имах намерение да създам собствен сайт на спортна тематика-анализи,прогнози и новини ,но нямам IT уменията и в този ред на мисли бих искал да се обърна към вас блогъри ,ако желаете и имате нужното време да създадете футболна категория във вашия блог,в която да публикувам по-подробни материали.Ако имате желание мога да ви изпратя материали,с които да прецените възможностите ми.Идеята ми е ,че ако внедрите категория футбол в блога ви, ще привлечете допълнителни клиенти и аудиторията ще нарастне ,защото материлите ще бъдат обосновани,за да бъде всеки удволетворен.
 
Последно редактирано:
От: Блоггг

Като те гледам как неграмотно пишеш, и се чудя, коя ли е тази "медия", която е отправила предложение към теб да бъдеш редактор? Май се шегуваш с нас? Пък ако не се шегуваш, значи си се отказал от медия, която е могла да ти плаща, и искаш да работиш за някой, който няма да има възможност да ти плаща много пари? Малко намирисва работата тук за мен.
 

Горе