Блог-Не ми удобриха регистрацията в Адсенс?

От: Блог-Не ми удобриха регистрацията в Адсенс?

bhopz, Добре дошъл във форума на интернет предприемачите. Като за начало трябва да се научиш да задаваш правилно въпросите си тук, в противен случай, колегите ще те нахранят доста стабилно. Дай ни линк към блога, за да ти кажем дали нарушава правата на програмата.
ПС: блогър, почти винаги се удобрява, ако спазва правилата, направи 1 такъв блог с дублирано съдържание за спорт например и си готов.
 
От: Блог-Не ми удобриха регистрацията в Адсенс?

bhopz, Добре дошъл във форума на интернет предприемачите. Като за начало трябва да се научиш да задаваш правилно въпросите си тук, в противен случай, колегите ще те нахранят доста стабилно. Дай ни линк към блога, за да ти кажем дали нарушава правата на програмата.
ПС: блогър, почти винаги се удобрява, ако спазва правилата, направи 1 такъв блог с дублирано съдържание за спорт например и си готов.

ама и ти хубави съвети даваш .....
Таня Иванова, управителка на фирмата издател на в. “Папарак”, бе осъдена на 2 г. лишаване от свобода с 5-годишно отсрочване и 4000 лв. глоба.


Така завърши първото наказателно дело за кражба на авторски права от печатно издание у нас. Искът срещу издателката бе повдигнат от журналиста в e-vestnik Иван Бакалов.
източник
 
От: Блог-Не ми удобриха регистрацията в Адсенс?

Копираното съдържание ще е само, за да го приемат в адсенсе, да аз така правя и ме удобряват на 100 % (регове за фр)
След като ме приемат си слага реклами по другите страници и трия блога, с дублиран контент.
 
От: Блог-Не ми удобриха регистрацията в Адсенс?

AdSense трудно одобряват първият ти блог, когато не е на Blogger и е много нов. Единия подход е да започнеш от Blogger, другият е да почакаш малко да понатрупаш история. Този с блогър е чувствително по-бърз, но малко досаден, заради работата по прехвърлянето.
 

Горе