Блокиран акаунт в Мобио

Moltex

New Member
МОБИО ИЗМАМНИЦИ !!! НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ ИМ !

Добър ден , аз съм Клиент на mobio.bg , искам да ви се оплача и да ви питам за съвет какво да правя ... събрах си 62 лева в края на месеца , преди 2 дена ми взеха някаква удръжка 5 лева ... днес трябваше да ми позволят да си прехвърля парите в картата , пиша си емайла и паролата и ГЛЕДАМ АКАУНТА ВИ Е СПРЯН ОТ АДМИНИСТРАТОРА ... ПИСАХ ИМ НЕ МИ ОТГОВАРЯТ от близо 24 часа ... писах им към 5 съобщение , видях някакъв телефон за връзка звънях им телефона им е изключен ? Какво да правя
 
Последно редактирано:
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Да чакаш първия работен ден да ти отговорят?
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Значи имат време да ми блокират акаунта , но нямат време да ми отгворят на емайла ? да не говоря ,че им бях правил емайл на 27 февруари и все още нямам отговор :) (Беше по друга тема , но всепак)
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Много хубаво си направил темата , надявам се да се ранкне добре. Радвай се че не си изгорял с повече пари. Дано темата помогне на други, за твоите пари според мен не си заслужава нервите да се бориш.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Сигурно заради почивните дни. Мож еот 27-ми да са излезнали почивка :)
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Аз мога да кажа само добри думи за тях. Досега никога не съм имал проблеми и винаги са се държали коректно и са ми помагали. Най вероятно всичко е станало заради почивните дни. Най-добре им се обади утре. Сигурен съм, че има основателна причина.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Парите са много малко , но тях ги чаках за нещо доста важно(поне за мен) преди съм ползвал услугите им и затова ползвах услугите им и сега ... защото знам ,че са честни ... но наистина този път убиха рибата ... наистина дано се ранкне темата добре , НЕ ИСКАМ ДА ГИ ЧЕРНЯ , НО ВСЕ ПАК ИЗМАМАТА СИ Е ИЗМАМА :) И ми е най-интерсно защо ПРЕДИ ИМАХА ТЕЛЕФОН ЗА ВРЪЗКА ,А СЕГА НЯМА ?
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Парите са много малко , но тях ги чаках за нещо доста важно(поне за мен) преди съм ползвал услугите им и затова ползвах услугите им и сега ... защото знам ,че са честни ... но наистина този път убиха рибата ... наистина дано се ранкне темата добре , НЕ ИСКАМ ДА ГИ ЧЕРНЯ , НО ВСЕ ПАК ИЗМАМАТА СИ Е ИЗМАМА :) И ми е най-интерсно защо ПРЕДИ ИМАХА ТЕЛЕФОН ЗА ВРЪЗКА ,А СЕГА НЯМА ?
Не съм на страната на никой и не ги защитавам, но в случая не може да се говори за измама. С какво са те измамили? Според мен е редно да се изчака и да се разбере за какво става въпрос. На мен dx.com ми бавиха една поръчка 10 дена преди да я пуснат заради китайската нова година. Това не ги прави измамници и не съм се оплаквал по форумите.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

о.О Майтапиш се нали ? Не ти говоря за забавяне ... говоря ти ,че МИ БЛОКИРАХА АКАУНТА , като се опитвам се логна и ми пише Регистрацията е отказана от администратор на Mobio.bg ... язък ,че имаш 2000 мнения ,чети преди да пишеш.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

о.О Майтапиш се нали ? Не ти говоря за забавяне ... говоря ти ,че МИ БЛОКИРАХА АКАУНТА , като се опитвам се логна и ми пише Регистрацията е отказана от администратор на Mobio.bg ... язък ,че имаш 2000 мнения ,чети преди да пишеш.
А дали няма причина за това блокиране?
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Не , няма :) Парите са си взети от продаване на модели за татуси от сайта ми :) Хората си плащат и получават оригинала на модела на татуса , за да ми удобрят услугата значи НЯМА причина.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Не , няма :) Парите са си взети от продаване на модели за татуси от сайта ми :) Хората си плащат и получават оригинала на модела на татуса , за да ми удобрят услугата значи НЯМА причина.

Причина винаги има, дори и да е станала грешка. Аз нямам нищо общо с тях и не ги защитавам, но както казах, по-добре е първо да се разбере какъв е проблема и тогава да се обвинява. Сега си афектиран и затова си пуснал тази тема, но по-добре изчакай до утре и най-вероятно ще разбереш.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Абе човек ... поне да ми обяснят защо съм и ако наитина съм виновен , ще поема вината си ... НО Е ГАДНО да имат време да ми блокират акаунта , да вземат удръжки , но да нямат време да ми обяснят защо ми е блокиран акаунта ми , разбираш ли гадно е ... цял месец си се мъчил и накрая ти блокирват акаунта без да ти пишат ... звъниш им телефона им е изключен това е гадното ....
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Работил съм дълго с тях и мога да кажа, че не са измамници. Прочел ли си внимателно дали услугата ти отговаря на правилата? Това, че не ти отговарят няколко дена не е измама. Почивни дни са, а и едва ли само ти си им писал. Успокой се и изчакай преди да правиш заключения.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Абе човек ... поне да ми обяснят защо съм и ако наитина съм виновен , ще поема вината си ... НО Е ГАДНО да имат време да ми блокират акаунта , да вземат удръжки , но да нямат време да ми обяснят защо ми е блокиран акаунта ми , разбираш ли гадно е ... цял месец си се мъчил и накрая ти блокирват акаунта без да ти пишат ... звъниш им телефона им е изключен това е гадното ....
Знам, че е гадно, но явно в момента почиват и няма да ти отговори никой. Може този, който е блокирал, да е друг и да няма нищо общо с хората, които отговарят на запитванията. Възможно е блокирането да е автоматично или да е станала грешка, все пак никой не е безгрешен. Казвам само, че е добре първо да се изяснят фактите и след това да се обсъжда кой е крив и кой прав.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Аз от мобио съм загубил над 1600 лева, така че те разбирам :). А за smspay да не говорим :lol:, ще ти дам съвет най-добре не се занимавай със смс разплащания. Първо, че взимаш само 40-45 % от парите които клиента плаща, а от друга страна чакаш 150 години да се отчетат.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Аз съм клиент на Мобио.бг и съм много доволен от тях. Ако услугите ти не отговарят може да те блокират.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Здравей, от 4-5 години работя с мобио и съм доволен. Обади им се утре по телефона и разбери какъв е проблема.
 
От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

По-големи измамници от smspay няма... Имат 100 измислени такси и правила, не плащат, съпорта им е под всякаква критика..
 
Re: От: MOBIO.BG - НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ Им

Значи имат време да ми блокират акаунта , но нямат време да ми отгворят на емайла ? да не говоря ,че им бях правил емайл на 27 февруари и все още нямам отговор :) (Беше по друга тема , но всепак)

Здравей и добре дошъл. Имай предвид, че може и автоматично да е станало. Системата да те е блокнала, не някой ръчно. ;)
 

Горе